Obecné

Odhalujeme exkluzivní kulinářskou spolupráci – cukrář Antonio Bachour & Julius Meinl

Máme tak chutné novinky, že se o ně musíme podělit. Určitě potěšíme všechny milovníky prvotřídní kávy a skvělých dortů. Spojili jsme své síly s prvotřídním cukrářem a tvůrcem těch nejkreativnějších dezertů – Antonio Bachourem! Připravte své chuťové pohárky na divokou jízdu.

Antonio Bachour přišel sladkému na chuť už v dětství, kdy pracoval v rodinné pekárně. Jeho výjimečný cukrářský talent se stal brzy světoznámým – v roce 2011 získal cenu jednoho z nejlepších cukrářů v Americe a krátce na to slavil úspěch i ve světové soutěži Best Pastry Chef, kterou pořádá prestižní organizace Best Chefs Foundation.


Jeho dezerty jste mohli ochutnat v nejznámějších hotelech a cukrárnách včetně legendárního podniku St. Regis v Miami. A protože jablko opravdu nepadlo daleko od stromu, mladý cukrář si v největším floridském městě otevřel i dvě pekárny a jednu restauraci. Třešničkou na dortu je jeho autorství šesti mimořádných kulinářských knih. To ale není všechno. Úspěšný cukrář rezonuje s hodnotami naší značky, ke kterým patří tradice, elegance a snaha o sociální a enviromentální zodpovědnost. Stejně jako my chce šířit radost a krásné okamžiky prostřednictvím jídla a nápojů. Náš závazek udržitelnosti a certifikace kávy bio & fairtrade je mu tak doslova po chuti. 


Jsme za to rádi. A vy buďte také – propojením kávových směsí Julius Meinl a cukrářských schopností Antonia Bachoura vznikne něco výjimečného. Čeká vás spousta kulinářských zážitků a skutečná exploze chutí. 


Antonio bude klíčovým hostem mnoha našich akcí – včetně Host Milano, kde při tvorbě sladkých dezertů sladí noty společně s týmem Julia Meinla.O všech detailech nové spolupráce vás budeme informovat. 

Sdílej článek

Může vás také zajímat

Obecné

LÓGR. Dejme kávě druhou šanci

13.06.2023

Lógr nepatří do koše – kávová sedlina obsahuje spoustu cenných minerálů a olejů, díky kterým z ní lusknutím prstu vyrobíte voňavý peeling, blahodárné hnojivo či efektivní čisticí prostředek. A protože chceme podporovat udržitelnější a ekologičtější životní styl, pro svou výslužku kávového lógru se od ledna můžete stavit do jakékoliv z kaváren Julius Meinl, které se zapojily do naší akce Lógr.

Obecné

Rozrůstáme se: K projektu Generations Program se připojuje U

05.06.2023

Zveme vás do dechberoucího světa pěstování kávy, kde farmáři vkládají do produkce kávových zrn každý den obrovské množství energie. A vy si tak ve vašem ranním šálku můžete vychutnat ten nejvoňavější nápoj. Pěstování kávy je těžká práce, vyžadující sílu, odolnost a neochvějnou lásku k řemeslu. Pro řadu rodin je to také životně nezbytný zdroj příjmů.

Obecné

2 recepty na letní kávové koktejly, které chcete ochutnat

11.05.2022

Není to tak dávno, co se na scénu s velkým úspěchem vrátil drink, který vznikl v 80. letech – osvěžující Espresso Martini. Netradiční kombinace vodky a espressa se na menu nápojových lístků opět objevila v roce 2021 a opět si získala oblibu po celém světě. Od té doby vznikly další kávové koktejly, které dokázaly na úspěch tohoto legendárního drinku navázat. A se svou troškou do mlýnku přispěje i Julius Meinl.