Obecné

CESTOVNÍ HRNEK CIRCULAR CUP – pojďte s námi měnit budoucnost!

Take away káva je čím dál oblíbenější. A s tímto trendem roste i spotřeba jednorázových kelímků a plastových víček. Myslete proto na planetu, podpořte cirkulární ekonomiku a pořiďte si ekologický cestovní hrnek. Circular Cup je vyrobený z recyklovaných jednorázových kelímků. Neprotéká, udrží nápoj horký až 90 minut a vydrží vám 10 let – nově jej pořídíte na našem webu i v kavárnách Julius Meinl!

Chceme ze světa dělat lepší místo k životu – k tomuto cíli směřujeme možná malými, ale pravidelnými kroky. Proto podporujeme ekologické aktivity a udržitelná řešení. Jedním z nich je i projekt Circular Design, který z recyklovaného odpadu vyrábí designové cestovní  kelímky na kávu. 

 

6 důvodů, proč si cestovní kelímek Circular&Co. Cup zamilujete

 

1. Jednoduše ho otevřete jednou rukou

Inovativní design kruhového hrnku umožňuje snadné otevírání a zavírání jednou rukou. Stačí jedno stisknutí pro otevření a druhé pro zavření. Ideální cestovní hrnek, když nemáte volné ruce – ať už za volantem či při telefonování. 

2.  100% těsní a neprotéká

Kvalita, kterou bychom očekávali od každého cestovního hrnku, bohužel opak je často pravdou. Circular&Co. Cup vás rozhodně nezklame – je navržen tak, aby byl zcela nepropustný. Můžete klidně běžet na vlak či autobus nebo hrnek uložit do kabelky. Veškerý obsah kelímku zůstane bezpečně uvnitř. 

 

3.  Snadné pití během cestování

Hledání otvoru na pití? Nepraktičnost přenechte minulosti – tento cestovní hrnek vám umožňuje napít se po celém svém obvodu. Takže se můžete bezpečně napít i poslepu a nemusíte zkoumat, ze které strany nápoj teče. Perfektní, když spěcháte!

 

 

4.  Vydrží vám až 10 let

Některé cestovní hrnky vydrží rok, některé dva. Tento hrnek je však navržený a testovaný pro 10 let používání. A poté, co doslouží, jeho cesta rozhodně nepovede na skládku. Hrnek vyrobený z polypropylenu je opětovně možné recyklovat a vdechnout mu nový život.

 

5. Perfektně izoluje a drží teplo

Váš nápoj udrží teplý (či chladný) mnohem déle než kterýkoliv jednorázový kelímek. Naše testy ukázaly, že hrnek udrží nápoj teplý až 90 minut – což je spousta času na vychutnání vaší oblíbené kávy. A navíc – v rukou příjemně hřeje, ale nepálí!

 

6.  Skvělý pro milovníky kávy

Z cestovního hrnku můžete pít jakýkoliv nápoj. Je však speciálně navržen pro milovníky kávy, kteří si chtějí vychutnat její vůni. Náš čich je až z 90 % zodpovědný za to, jak nám chutná čerstvě namletá káva. Díky chytrému víčku RCup se aroma kávy uvolňuje pomalu a postupně. Protože je Circular Cup dobře izolovaný, káva si udrží správnou teplotu o něco déle.

 

 

Jak používat váš nový Circular Cup

Hrnek se otevírá i zavírá stisknutím – pro napití víčko neodšroubovávejte. Když je tlačítko na víčku v dolní poloze, je hrnek zavřený. Pokud na vnitřní straně víčka vidíte čáru, je váš hrnek otevřený. Abyste zabránili rozlití při nasazování víčka, nenaplňujte jej nad vyznačenou rysku. Pokud si kupujete take away kávu, požádejte baristu, aby nápoj nenaplňoval nad tuto linku. Anebo z nápoje před jeho uzavřením trochu upijte. Hrnek můžete jednoduše mýt ručně i v myčce. Nikdy jej však nevkládejte do mikrovlnné trouby.

 

O projektu Circular&Co.

Hlavní mise britské společnosti Circular&Co. je začlenit princip cirkulární ekonomiky a ekologickou udržitelnost do našeho každodenního života. Recykluje proto jednorázově použité produkty včetně odpadu znečišťujícího oceány a vytváří z nich nové výrobky navržené k dlouhodobému používání – kromě designových cestovních hrnků v jejich nabídce najdete láhve na vodu, květináče či interiérové doplňky.

 

K zakoupení na našich webových stránkách

Připojte se k nám a udělejte krok k ekologičtějšímu a udržitelnějšímu životnímu stylu!

PŘEJÍT K OBJEDNÁVCE

Sdílej článek