Obecné

Okamžiky, které znamenají víc – nová kampaň Juliuse Meinla vypráví příběhy

Těšíte se ráno na hrnek voňavé kávy? Pak vás možná osloví nová kampaň společnosti Julius Meinl s názvem Okamžiky, které znamenají víc. Nejde jen o reklamní slogan, ale o celkový přístup. Věříme totiž, že naše životy neurčují pouze velké události, ale že jde spíše o mozaiku spousty malých speciálních okamžiků, které životu dávají opravdový smysl.

Pokud si chcete opravdu vychutnat šálek kávy, je potřeba zapojit všechny smysly. Díky tomu můžete naplno prožít přítomný okamžik. Vědci navíc zjistili, že kofein podporuje paměť, a tak si některé momenty spojené s kávou můžeme pamatovat lépe. Každodenní prožitky jsou plné vjemů, vůní, chutí, pocitů i myšlenek. A přestože tyto prchavé chvíle často přehlížíme, jde o malé smysluplné okamžiky, které tvoří mozaiku našeho života. Právě tyto drobné radosti chceme spolu s komunitou milovníků kávy každý den oslavovat.

 

 

Káva Julius Meinl vás provází důležitými momenty

 

Chvíle, které má každý jen sám pro sebe. Dojemné setkání s přáteli. Moment, kdy pravidelný zákazník vchází do kavárny a barista mu začíná připravovat oblíbenou kávu dříve, než se vůbec usadí ke stolu. A on se díky tomu cítí jako ta nejzajímavější osoba v místnosti…

Nebo když si naši kávu nese v take-away kelímku zaměstnanec start-upu, aby načerpal energii pro dlouhé hodiny práce na vývoji aplikace, která nám všem třeba změní život. A pak samozřejmě nejuniverzálnější Meinl okamžik ze všech – když se přátelé setkají v kavárně a ponoří se do příjemné konverzace, kterou přerušuje jen usrkávání té nejlepší kávy.

 

Zapojte smysly a užijte si přítomný okamžik

 

 

Naším cílem je pozvednout tyto drobné momenty, které tvoří život. V posledních letech jsme si připomněli, jak důležité je užívat si každého přítomného okamžiku.

Je to sice dobře známá pravda, ale je tak snadné na ni v každodenním shonu zapomenout. Uplynulý rok a s ním související nedostatek sociálního kontaktu ukázal, jak moc potřebujeme každodenní setkávání. Chvíle ve společnosti dalších lidí, díky kterým jsou naše dny naplněnější a radostnější.

 

Ve společnosti Julius Meinl chceme nabízet takovou kávu, která lidem umožní se každý den na chvíli zastavit a naplno procítit přítomný okamžik. Proto jsme vymysleli kampaň Okamžiky, které znamenají víc, abychom měli vždy na paměti naši výzvu – vytvořit z každé situace, která zahrnuje šálek naší kávy, nezapomenutelný okamžik. Jak toho chceme dosáhnout? Naším receptem je stavět na základních pilířích naší značky – kvalitě, odborných znalostech, perfektním servisu a okouzlujícím dědictví vídeňského rodinného podniku.

 

Značka Julius Meinl se zrodila ve vídeňských kavárnách

 

Káva Julius Meinl má téměř 160letou historii, která je naplněna přesně takovými drobnými smysluplnými okamžiky. Třeba moment, kdy v roce 1862 vstoupili první zákazníci do obchodu Juliuse Meinla a ucítili vůni cizokrajných koření a výborné kávy.

 

Pokud jste měli možnost navštívit některou z jedinečných vídeňských kaváren, mohli jste pocítit jejich kouzlo na vlastní kůži. Jsou útočištěm před okolním světem, v němž čas plyne pomaleji. Stačí se schovat do některé z nich a načerpat sílu. To všechno jsou malé, ale významné chvíle, které chceme společně s naší kávou šířit po celém světě. 

 

Přidejte se k naší komunitě na Facebooku či Instagramu a vychutnejte si s námi přítomné okamžiky, které voní po té nejlepší kávě.

Sdílej článek