Prémiová káva do domácnosti

Hledáte prvotřídní kávu? Julius Meinl vám přináší odborné znalosti a kvalitu kávy v domácnosti. Prozkoumejte naše vynikající pražení a směsi, od vídeňské klasiky až po trendy směsi. Jsou k dispozici ve formě zrnkové kávy, mleté kávy nebo dokonce biologicky rozložitelných kapslí. Užijte si výběr té své ...

Filter

Zrna

Trend Collection

Caffè Crema Intenso

Tato bohatá směs se skládá z vybraných kávových zrn pocházejících z Jižní Ameriky a Asie a vyznačuje se plným a silným aroma, vytrvalou dochutí a velmi krémovou pěnou. Ideální pro přípravu s mlékem.

Intenzita: 8

Acidita 2

Sladkost: 4

Doporučený způsob přípravy:

Poetry Collection

King Hadhramaut

Mystické království Hadhramaut bylo kdysi živým centrem celosvětového obchodu s kávou. Obchodovalo se zde s nejkvalitnějšími druhy kávy z celého světa. Vysokohorské kávy z Etiopie a Keni dodávají této směsi bohaté a kořeněné aroma s ovocnými tóny.

Intenzita: 6

Acidita 8

Sladkost: 8

Doporučený způsob přípravy:

Poetry Collection

Bene Calixto

Obrazy Benedicta Calixtose zdobí stěny brazilské burzy kávy z roku 1922 - představují tehdejší bohatství a bohatství kávové buržoazie. Nejjemnější zrna Arabiky dodávají této směsi lehce kořeněné aroma oříšků a karamelu.

Intenzita: 8

Acidita 6

Sladkost: 6

Doporučený způsob přípravy:

Poetry Collection

Wiener Espresso

Typické vídeňské pražení s obzvláště ovocnými tóny a jemným aroma činí z této směsi ideální základ pro přípravu vídeňského espressa. Tato káva slibuje živý chuťový zážitek doplněný jemným závěrem.

Intenzita: 5

Acidita 7

Sladkost: 7

Doporučený způsob přípravy:

Vienna Collection

Wiener Melange

K výrobě této směsi espressa se používají pouze vybraná zrna 100% arabiky z nejlepších horských oblastí světa. Díky své dokonalé vyváženosti je ideální pro přípravu typické vídeňské "melanže". Tato živá směs láká svým smyslným aroma a fascinuje i jako čisté espresso díky své plné chuti a jemné pěně.

Doporučený způsob přípravy:

Mletá

Classic Collection

Präsident Fine Ground

Tato speciální směs je zajímavou ukázkou vídeňské kávové kultury. Nabízí bohaté aroma s tóny hořké čokolády a opečeného chleba. Vychutnejte si její plnou chuť, dokonale vyváženou mezi sladkostí a hořkostí.

Intenzita: 9

Acidita 4

Sladkost: 3

Kapsle

Kávové kapsle

Espresso Crema

Dokonale vyladěná směs prvotřídní arabiky ze Střední Ameriky s nádechem asijské robusty. Oba druhy kávy se skvěle doplňují - vytváří inspirativní a jemnou kávu s příjemnou kulatou a vyváženou chutí.

Intenzita: 8

Acidita 6

Sladkost: 8

Kávové kapsle

Espresso Delizioso

Jedinečná kávová směs ze 100% arabiky okouzlí vaše smysly jemnými ovocnými tóny. V závěru ucítíte příjemnou chuť lískových oříšků.

Intenzita: 7

Acidita 10

Sladkost: 8

Kávové kapsle

Lungo Forte

Intenzivní a bohatá kávová směs, která zaujme vyváženou sladkou chutí a dlouhotrvající dochutí.

Intenzita: 9

Acidita 3

Sladkost: 5

Kávové kapsle

Ristretto Intenso

Tmavě pražená prémiová kávová směs obsahuje prvotřídní arabiku z Jižní Ameriky a východní Afriky spolu s nejkvalitnější asijskou robustou. Příjemné aroma a sladká krémová chuť si vás získá stejně jako jemná sametová pěna.

Intenzita: 10

Acidita 8

Sladkost: 8

Kávové kapsle

Espresso Decaffeinato

Táto káva bez kofeinu značí plnou chuť se sladkým nádechem. Směs se skládá z kávových zrn Arabica z Jižní a Střední Ameriky a asijských Robust a poskytuje velmi bohatou a sametovou pěnu.

Intenzita: 8

Acidita 4

Sladkost: 8