Inspresso Professional: Pocta vídeňské kávové kultuře

Všichni milovníci kávy si zaslouží alespoň jednou navštívit Víděň a zažít jeho nadčasovou atmosféru místních kaváren. Představte si, že vytvoříte kouzlo vídeňských kaváren a proměnit obyčejné přestávky na kávu v nezapomenutelné chvíle pro vaše hosty, zákazníky a zaměstnance. 

S našimi novými kapslemi Inspresso Professional si může šálek kávy v baristické kvalitě připravit každy.

Stačí si jen vybrat preferovanou směs a chuť Vídně je vždy jen okamžik od vás.

Napište nám

Naše směsi: Vynikající kvalita kávy

Čím je káva Inspresso Professional tak lahodná? Největší revoluce se někdy skrývá v tom nejmenším detailu. Přepracovali jsme design našich kapslí tak, že jsme zploštili jejich dno a zvýšili množství mleté kávy z 8 na 11 gramů, díky čemuž je každý šálek kávy plnější a umocňuje její aroma. Těchto pět našich směsí znamenité kvality máte k dispozici.  

Kapsle

Inspresso Professional

Espresso Classico

Skvělá interpretace typického italského espressa, která končí jako velmi příjemná a vyvážená káva se sametovou cremou. Intenzita se projeví již při prvním doušku a dokonale ladí s jakýmkoli mléčným receptem. Káva je bohatá na nuance sušeného ovoce a lískových oříšků.

Intenzita: 8

Acidita 5

Sladkost: 6

Inspresso Professional

Lungo 100% Arabica

Dokonalá kombinace 100% špičkové brazilské a etiopské kávy, středně pražená pro dlouhotrvající vůní. Sladká chuť připomíná pečivo a je ideální pro lehkou a jemnou chuť kávy Lungo.

Intenzita: 5

Acidita 6

Sladkost: 6

Inspresso Professional

Espresso Decaf

Krémová káva bez kofeinu vám poskytne jemnou a vkusnou inspiraci. Tato středně pražená káva se skládá ze zrn Arabiky z Jižní a Střední Ameriky a zrn Robusty z Asie. Rozvíjí tak bohaté a plné aroma kávy.

Intenzita: 7

Acidita 4

Sladkost: 7

Inspresso Professional

Espresso 100% Arabica

Super prémiová směs originálních brazilských a středoamerických arabik, jejichž výsledkem je vysoká intenzita vůně citrusů a tropického ovoce, jako je bergamot, pomeranč, mango a mučenka, s květinovými odstíny jasmínu a pomerančového květu.

Intenzita: 6

Acidita 9

Sladkost: 8

Naše stroje: Káva v baristické kvalitě stisknutím tlačítka

Nové a vylepšené kapsle jdou ruku v ruce s novými kalibrovanými stroji, které umožňují přesnější a lepší extrakci. Výsledkem je nekompromisní zážitek z kávy, který se přizpůsobí vašim obchodním potřebám a je k dispozici pouhým stisknutím tlačítka, ať už chcete do svého hotelu, kavárny, restaurace nebo kanceláře vnést dotek vídeňské kultury. 

Jak vám můžeme sloužit?

Julius Meinl je rodinný podnik a naši základní hodnotu nejlépe vystihuje motto: Jak vám mohu sloužit? Věříme v budování dlouhodobých vztahů s našimi partnery a zákazníky, a proto se můžete spolehnout na časté návštěvy našeho obchodního týmu, který zajišťuje pravidelné kontroly kvality a údržbu strojů. Naší povinností je také pomáhat vám jako členů naší rodiny růst. Považujte naše rozsáhlé odborné znalosti a hluboké porozumění složitosti systému HORECA za nástroj, který může podpořit a usměrnit vaše obchodní rozhodnutí poskytnout marketingové služby a odborná školení. 

Myslíme na všechno, takže vy nemusíte.

Prvotřídní káva není jen o chuti, ale také o obsluze a její úžasné schopnosti okouzlit všechny smysly. Proto nabízíme vše, co potřebujete pro servírování nezapomenutelných okamžiků - od sklenic přes ubrousky a biologicky rozložitelné šálky na kávu s sebou až po cukry ke kávě. Myslíme na všechno, abyste vy nemuseli. Doufáme, že díky vynikajícímu servisu můžete na oplátku vy udělat totéž pro své hosty, zákazníky a zaměstnance. 

 

Napište nám