Porcelánové šálky na kávu a další

Vzpomenete si na chvíli, kdy jste si naposledy opravdu vychutnali hrnek kávy? Není to jen o chuti nápoje. Naše smysly ovlivňuje také obsluha a způsob servírování. A právě tyto drobné detaily z nás dělají mistry oboru. Obyčejné pití kávy povyšujeme na výjimečný zážitek.

Kontaktujte nás

Chcete být kontaktováni naším obchodním zástupcem?

Napište nám

Jak důležitý je šálek na kávu

Matteo Thun, italsko-rakouský designér, vytvořil pro značku Julius Meinl sadu prvotřídního porcelánu: šálky, podšálky, sklenky a další nádobí. Náš Trend Cup patří mezi nejznámější kávové šálky – k podávání espressa je přímo stvořený. Jeho inovativní tvar umožňuje rozvinutí aroma kávy a zvýrazňuje tak její jemnou chuť. V tomto ikonickém šálku se snoubí klasický motiv s moderním designem. 

Inspirováno vídeňskou kavárenskou kulturou

Elegantní vídeňské kavárny jsou u hostů oblíbené pro svou typickou atmosféru a speciální rituály. Káva se tradičně podává v porcelánovém šálku, vedle něj stojí sklenice vody a na ní spočívá lžička. To vše je pečlivě uspořádáno na stříbrném podnose, který vám obsluha přinese spolu s novinami. 

 

Chcete vytvořit atmosféru tradiční kavárny? Nebo se pustíte cestou moderního způsobu servírování kávy? Dodáme vám takové sady šálků, hrnků a táců, které se hodí právě pro váš podnik. Obraťte se na náš tým a proberte s nimi, jaké vybavení potřebujete.

 

Spojte se s námi

Doplňkový sortiment s logem značky

Profesionální obsluha, designové šálky a doplňky s decentním logem značky. To vše vytváří u vašich zákazníků nezapomenutelný dojem z pití kávy nebo čaje.

 

Můžete se ale pustit ještě dál a vylepšit jejich zážitek drobnými sladkostmi – mandlemi v čokoládě, sušenkou či oplatkem. Posunete tak rituál pití kávy a čaje o úroveň výš. 

 

Přesně takovou péči totiž vaši zákazníci, kteří chtějí na chvíli uniknout před každodenním shonem, skutečně ocení. Spojte se s námi a probereme možnosti, jak vylepšit servírování kávy přímo ve vašem podniku.

 

Spojte se s námi