Obecné

Odhalujeme exkluzivní kulinářskou spolupráci – cukrář Antonio Bachour & Julius Meinl

Máme tak chutné novinky, že se o ně musíme podělit. Určitě potěšíme všechny milovníky prvotřídní kávy a skvělých dortů. Spojili jsme své síly s prvotřídním cukrářem a tvůrcem těch nejkreativnějších dezertů – Antonio Bachourem! Připravte své chuťové pohárky na divokou jízdu.

Antonio Bachour přišel sladkému na chuť už v dětství, kdy pracoval v rodinné pekárně. Jeho výjimečný cukrářský talent se stal brzy světoznámým – v roce 2011 získal cenu jednoho z nejlepších cukrářů v Americe a krátce na to slavil úspěch i ve světové soutěži Best Pastry Chef, kterou pořádá prestižní organizace Best Chefs Foundation.


Jeho dezerty jste mohli ochutnat v nejznámějších hotelech a cukrárnách včetně legendárního podniku St. Regis v Miami. A protože jablko opravdu nepadlo daleko od stromu, mladý cukrář si v největším floridském městě otevřel i dvě pekárny a jednu restauraci. Třešničkou na dortu je jeho autorství šesti mimořádných kulinářských knih. To ale není všechno. Úspěšný cukrář rezonuje s hodnotami naší značky, ke kterým patří tradice, elegance a snaha o sociální a enviromentální zodpovědnost. Stejně jako my chce šířit radost a krásné okamžiky prostřednictvím jídla a nápojů. Náš závazek udržitelnosti a certifikace kávy bio & fairtrade je mu tak doslova po chuti. 


Jsme za to rádi. A vy buďte také – propojením kávových směsí Julius Meinl a cukrářských schopností Antonia Bachoura vznikne něco výjimečného. Čeká vás spousta kulinářských zážitků a skutečná exploze chutí. 


Antonio bude klíčovým hostem mnoha našich akcí – včetně Host Milano, kde při tvorbě sladkých dezertů sladí noty společně s týmem Julia Meinla.O všech detailech nové spolupráce vás budeme informovat. 

Sdílej článek

Může vás také zajímat