Dodavatel kvalitní kávy pro váš podnik

Chcete být konkurenceschopní? Pak musíte svým zákazníkům poskytovat profesionální servis a příjemné zážitky. Vyberte si pro dodávání kávy dobrého partnera. Takového, který má zkušenosti se všemi druhy podniků – od trendy kaváren a špičkových restaurací až po elegantní hotely. Náš tým vám nabídne vhodné produkty a přizpůsobí nabídku služeb tak, aby seděla na míru vašemu typu podnikání.

 

Spojte se s námi

Kavárny

Lidé si během dne rádi najdou chvíli sami pro sebe, aby načerpali energii v oblíbené kavárně. Ať už vedete tradiční, luxusní nebo minimalistický podnik, jsme váš spolehlivý partner a pomůžeme vám s jakoukoliv výzvou. Kultura pití kávy je součást našeho dědictví více než 150 let. Máme zkušenosti a gastro vybavení, na které se můžete spolehnout.

 

Prohlédnout si kavárny

Hotely

Na kvalitě jídel a nápojů servírovaných ve vašem hotelu záleží. A třeba kvalita snídaně je pro hotelové hosty jedním z nejdůležitějších kritérií pro výběr hotelu. Pomůžeme vám toho využít na maximum díky prémiové kávě, těm nejlepším čajům a široké nabídce doplňkových služeb. Od snídaní přes room servis až po lobby a konference.

 

Prohlédnout si hotely

Restaurace

Vynikající jídla a speciality šéfkuchaře jsou hlavními lákadly skvělých restaurací. Třešničkou na dortu je ale kvalitní káva a čaj. Hýčkejte své zákazníky lahodnými teplými nápoji a servisem, který se vyrovná úrovni vaší kulinářské nabídky.

 

Prohlédnout si restaurace

Ostatní segmenty

Naše expertíza umožňuje nabídnout spolupráci nejen hotelům, kavárnám nebo restauracím. Julius Meinl je idálním partnerem pro váš byznys. Je schopen vám nabídnout komplexní kávové řešení na míru.    

 

Napište nám