Dodavatel kávy pro vaši kavárnu

Kavárny jsou místa, kam se můžete ukrýt před světem. Váš druhý domov, kde si můžete oddechnout během rušného dne. Julius Meinl je ambasadorem vídeňské kavárenské kultury už od roku 1862. Jsme dlouholetý dodavatel kávy do kaváren a rozumíme jejich provozu – ať už je váš podnik minimalistický, moderní nebo tradičně pojatý. 

Přidaná hodnota pro vaši kavárnu

Lidé se dnes scházejí v kavárnách, aby si popovídali s přáteli. Přicházejí sem pracovat, číst si nebo jen tak relaxovat. 


Zajistíme vám nejen výjimečnou kávu Julius Meinl, která provoní celý prostor. Budeme vaším strategickým partnerem a společně vymyslíme řešení, jak vylepšit provoz vaší kavárny. Od prémiových směsí, špičkových přístrojů až po designové předměty. Poskytneme vám nástroje, díky kterým se vaše kavárna stane cílovou destinací všech milovníku kávy. 

Staňte se naším partnerem a využijte našich zkušeností:


  • Dodavatelské služby nastavené na míru vaší kavárně
  • Široký sortiment kávy a čaje nejvyšší kvality a nejrůznějších chutí
  • Vášeň a znalosti pramenící z naší osobité kavárenské kultury
  • Odborné vzdělávání vašeho týmu – baristické či čajové kurzy
  • Dlouhodobá spolupráce a péče o vaše potřeby

Zvolte si nabídku, která sedne vaší kavárně

Kávová zrna & mletá káva

Pečlivě vybíráme kávová zrna nejlepšího původu z celého světa. Můžeme vám tak nabídnout kolekce kávových směsí prémiové kvality, které se hodí ke každé příležitosti. A zaručí vždy spokojené hosty.


Zjistit víc o sortimentu kávy

Profesionální kávové kapsle

Každá z našich kapslí zosobňuje esenci pravé kavárenské kultury. Precizně jsme je navrhli a vyrobili tak, aby byla výsledná káva srovnatelná s tou, kterou vytvoří zkušený barista. Široká řada rozmanitých směsí zaručuje, že si svou oblíbenou kávu vybere každý. 


Zjistit víc o kávových kapslích

Čaj

Nabízíme širokou škálu čajů z celého světa, které pečlivě vybrali naši experti na čaj. Od klasických chutí až po jedinečné nové směsi – máme vše, co je potřeba k přípravě dokonalého šálku čaje pro vaše hosty. 


Zjistit víc o kvalitním čaji

Šálky a další vybavení pro kavárny

Špičkový kávovar považujeme za naprostý základ, který je samozřejmostí. Pro naše partnery jsme však připravili komplexní designové řešení – elegantní dřevěné podstavce na čaj, stylové zástěry i rozmanité šálky. Nechybí ani biologicky odbouratelné kapsle a prémiové kapslové kávovary. 


Zjistit víc o nabízeném vybavení

Připraveni posunout vaše podnikání na další úroveň?

Spojte se s naším obchodním manažerem, který vám připraví nabídku na míru.

Spojte se s námi