Dodavatel kávy pro vaši kavárnu

Kavárny jsou místa, kam se můžete ukrýt před světem. Váš druhý domov, kde si můžete oddechnout během rušného dne. Julius Meinl je ambasadorem vídeňské kavárenské kultury už od roku 1862. Jsme dlouholetý dodavatel kávy do kaváren a rozumíme jejich provozu – ať už je váš podnik minimalistický, moderní nebo tradičně pojatý.

 

Spojte se s naším týmem

Přidaná hodnota pro vaši kavárnu

Lidé se dnes scházejí v kavárnách, aby si popovídali s přáteli. Přicházejí sem pracovat, číst si nebo jen tak relaxovat. Prostředí provoněné kávou Julius Meinl vyhledávají návštěvníci kaváren už dlouho. Naše zkušenosti s kavárenskou kulturou sahají až do dob, kdy umělci a myslitelé jako Gustav Klimt nebo Sigmund Freud chodili do kaváren debatovat nad šálkem kávy. 

 

Chápeme, co obnáší rušný provoz kavárny, a pomůžeme vám z ní udělat oblíbené místo vašich zákazníků. 

Využijte našich služeb a zkušeností:

  • Dodavatelské služby nastavené na míru vaší kavárně
  • Široký sortiment kávy a čaje nejvyšší kvality a nejrůznějších chutí
  • Vášeň a znalosti pramenící z naší osobité kavárenské kultury
  • Odborné vzdělávání vašeho týmu – baristické či čajové kurzy
  • Dlouhodobá spolupráce a péče o vaše potřeby

Konzultant pro kavárny

Thomas Krisko

„Abyste připravili dokonalou kávu, potřebujete výborná kávová zrna a léta zkušeností. O naše know-how a vášeň pro kávu se ze zákazníky dělíme při každé návštěvě.“

Napište nám

Chcete kontaktovat našeho obchodního zástupce?

Napište nám

Produkty pro kavárny

Julius Meinl nastavil po celém světě vysoké standardy pro servírování kávy. Už desítky let dodáváme výjimečnou chuť našim kavárnám a dalším podnikům. Své dodavatele si vybíráme uvážlivě. Náš pečlivě sestavený sortiment obsahuje kvalitní zrnkové kávy, ale také sypané a porcované čaje, které potěší smysly. 

 

Zobrazit sortiment kávy

Služby pro kavárny

Věříme v sílu osobního kontaktu. Náš tým si proto vždy najde čas, aby si s vámi promluvil o vaší kavárně. Jsme připraveni podpořit vaše ambice. Jakožto dodavatel kaváren vám nabídneme produkty, odborná školení, údržbu přístrojů a propagační materiály, abyste svému podniku mohli udělat stylovou reklamu.

 

Prohlédněte si naše služby

Vybavení pro kavárny

Když se řekne profesionální kávovar, vybaví se vám přístroje na espresso a baristické potřeby včetně pěchovadla? Kromě těchto nezbytností dodáváme kavárnám a dalším podnikům vše ostatní – od přístrojů na přípravu kávy metodou cold brew až po šálky různých velikostí, zástěry a další drobnosti, které dělají kávu dokonalou.

 

Prohlédněte si naše vybavení

Může vás také zajímat...

Vídeňská kavárenská kultura

Značka Julius Meinl je zakořeněna ve všem, co je pro pravou Vídeň charakteristické: prvotřídní kvalitě, úctě k tradici a bezchybném servisu.

 

Přečtěte si víc

Recepty

Vůně, barva, chuť – jednotlivé kávové nápoje se od sebe mohou velmi lišit. Objevte tradiční kávové speciality existující po celá staletí. Nesou jména slavných spisovatelů, skladatelů a aristokratů – a také dnes chutnají stejně, jako v době, kdy byly poprvé připraveny.

 

Přečtěte si víc

Experti na kávu

Tropické slunce, vulkanická půda a oblast mezi 23 stupněm severní až 25 stupněm jižní šířky. To jsou základní předpoklady pro vznik prvotřídní kávy. Následuje sběr kávových zrn, jejich odborné zpracovávání pražení a balení. Je to proces, který vyžaduje mnoho zkušeností a neustálou kontrolu kvality.

 

Zjistěte více