Prémiový čaj pro váš podnik


Julius Meinl začal dovážet vlastní prémiový čaj už v roce 1894. I my si dnes chceme být jisti, že vám přinášíme lahodný čaj té nejvyšší kvality. Podporujeme proto řemeslnou tradici a spolupracujeme s nejlepšími čajovými plantážemi na světě. Investujeme také do zdokonalení výrobního procesu. Tak, abyste si v každém šálku mohli vychutnat to nejčistší aroma.


Kontaktujte nás

Výjimečné čajové rituály

Čerstvě připravený čaj dokáže zahřát na duši – ať už jej servírujete v kavárně, restauraci či hotelu. Julius Meinl nabízí širokou škálu sypaných i balených čajů. Jejich prodej podporuje propagačními materiály – kavárenskými nápojovými lístky či letáčky, které si můžete přizpůsobit.


Na výběr máte z klasických čajů nebo z jedinečných nových směsí – máme vše, co potřebujete k vytvoření nezapomenutelných chvilek pro vaše hosty. Dokonale vyladěné čaje nabízíme ve formě sypaného listového čaje, čajových sáčků, pyramid či velkých sáčků pro čajové konvice. Stačí zvolit produkt, který vyhovuje vašemu provozu, a o zbytek se postará excelentní kvalita Julius Meinl. 


Loose Leaf - Sypané listové čaje

Perfektní volba pro:


 • Salonky
 • À la carte restaurace
 • Kavárny
 • Kreativní využití (pečení, vaření, párování s jídlem)

 


Sypané listové čaje jsou volbou každého znalce. 

Nejryzejší způsob přípravy čaje, který umožňuje vychutnat si autentickou chuť celých lístků. 

V kolekci Julius Meinl najdete prémiové zelené i černé čaje, které naši odborníci vybírají v těch nejznámějších čajových zahradách na světě.


Zjistěte víc

Leaf Bags - sáčky s listovým čajem

Perfektní volba pro:


 • Lázně a wellness centra
 • Konferenční prostory
 • Bary a hotelová lobby
 • Pekárny a prodejny


Originální řada jednotlivě balených sypaných čajů, které uvolní tělo i duši. Propojuje bio kvalitu výběrových čajových lístků s praktičností čajového sáčku ve tvaru pyramidy. Doporučujeme pro šálky o objemu 300 ml. Jednotlivé sáčky jsou atraktivně zabaleny tak, aby upoutaly pozornost zákazníků.


Čaje Leaf Bag dodáváme v kartonových krabicích po 20 kusech. Jednotlivé sáčky jsou zabaleny do biologicky odbouratelných obalů. Použitý sáček tak můžete s čistým svědomím vyhodit do organického odpadu. 


Zjistěte vícBig Bags - čajové sáčky pro konvičku

Perfektní volba pro:


 • Kavárny
 • Restaurace
 • Prodejny 


Výjimečná kolekce velkých čajových sáčků je vhodná pro čajové konvice. Všechny čaje jsou organické a obsahují jen ty nejkvalitnější ingredience z nejlepších plantáží na světě. Čaje Big Bags jsou určeny pro konvice o objemu 450 ml. Prozkoumejte širokou škálu našich jedinečných směsí a pozvěte své zákazníky na cestu kolem světa. 


Čaje Big Bags dodáváme v kartonových krabicích po 20 kusech. Aby byl čaj chráněn před pachy, je zabalen do obalu z fólie NatureFlexTM, která má certifikaci pro domácí kompostování.


Zjistěte víc


Single Bags - jednotlivé čajové sáčky

Perfektní volba pro:


 • Hotelové snídaně
 • Pokoje pro hosty
 • Konference


Příjemně praktická kolekce prémiových čajů v jednotlivě balených sáčcích. Zákazníci si mohou vybrat ze široké nabídky – od silnějších po nejjemnější receptury – a užít si tak šálek čaje podle své chuti. Každý sáček je zabalen jednotlivě, abychom zachovali čerstvé aroma. Čaje Single Bags jsou určeny pro šálky o objemu 200 ml.


V nabídce Julius Meinl Single Bags najdete 10 druhů čajů v certifikované bio kvalitě. Jednotlivé sáčky dodáváme v kartonových krabicích po 25 kusech. Ochranné obaly můžete ekologicky vytřídit jako papírový odpad. Použitý sáček můžete s čistým svědomím vyhodit do organického odpadu. 


Zjistěte vícPříslušenství & marketingové materiály

Správný čajový rituál se neobejde bez vhodné prezentace a kvality servírování. Milovníci čaje většinou očekávají vysokou úroveň nápoje a vynikající služby. Julius Meinl vám může zaručit obojí – díky více než 160leté zkušenosti se v čajové kultuře vyznáme.


Náš čajový stojan Julius Meinl dokonale zapadne do každého gastronomického provozu. A nenápadně vnukne vašim hostům nápad odpočinout si u šálku skvělého čaje. Poskytneme vám i marketingové materiály pro podporu prodeje ve vašem podniku. Podpořte dobrou pověst své kavárny ověřenou značkou Julius Meinl.


Ve společnosti Julius Meinl si zakládáme na standardech nejvyšší kvality. Spolupracujeme proto jen s nejlepšími čajovými plantážemi a naše čaje a čajové směsi procházejí pečlivým výběrem. Každý šálek tak ukrývá nejlahodnější chuť a nejlepší aroma. To však není vše.


Kromě prvotřídní chuti si dáváme záležet i na životním prostředí. Proto má většina našich čajů organický certifikát a známku Rainforest Alliance. Inovovali jsme i obalové materiály, které jsou recyklovatelné a mnohem ekologičtější. Jsme přesvědčeni, že opravdová prémiovost produktů se pojí s udržitelností.

Udržitelnost & prvotřídní chuť v každém šálku

Čajová akademie

Chcete se o čaji naučit víc? Poznat, jak se od sebe liší jednotlivé druhy? Dozvědět se zajímavosti, kterými můžete zaujmout zákazníky? Přihlaste se do naší čajové akademie ve Vídni a zúčastněte se specializovaného školení. Prozkoumejte produktové řady čajů Julius Meinl a seznamte se s fascinujícím světem čaje do hloubky. 

Servírujte vždy dokonalý čaj

Vše začíná správným výběrem – volte z kvalitních a prémiových druhů. Nezapomeňte ani na atraktivní prezentaci čaje. Chybět nesmí profesionální čajové příslušenství – jak pro přípravu, tak pro jeho servírování zákazníkovi. Úspěch tkví v detailech, pro které máme cit. Ukážeme vám, jak na to.

Více o nabídce čaje

Jsme experti na čaj

Prémiový čaj je esencí mnoha různých prvků – slunečního svitu, kvalitní půdy, správného sběru, svinování lístků, přípravy směsi a dalších. Všechny tyto části hrají zásadní roli ve výsledné kvalitě a chuti vašeho šálku čaje.


Zjistěte víc

Spolehlivé služby & podpora

Jsme rodinný podnik, a proto si zakládáme na úzké spolupráci se všemi svými klienty z oboru gastronomie. Náš tým vás bude vždy maximálně podporovat a poskytovat služby šité na míru vašemu podniku. Spojte se s námi a využijte příležitost k růstu.


Zjistěte víc

Designové šálky & mnohem víc

Vzpomenete si na chvíli, kdy jste si naposledy opravdu vychutnali šálek čaj? Není to jen o chuti nápoje. Naše smysly ovlivňuje také obsluha a způsob servírování. A právě tyto drobné detaily z nás dělají mistry oboru. Obyčejné pití čaje povyšujeme na výjimečný zážitek..


Zjistěte víc

Připraveni posunout váš podnik na další úroveň?

Spojte se s naším obchodním manažerem, který vám připraví nabídku na míru.

Kontaktujte nás