Sáčkové čaje: vynikající chuť v každém šálku


Vsaďte na klasický a nejpohodlnější způsob přípravy čaje – jednotlivě balené sáčky řady Julius Meinl Single Bags. Pečlivě sestavené příchutě jednotlivých čajů si vás získají svou intenzitou a bohatým aroma. Spolehněte se na vždy dokonalý chuťový zážitek.

Jednoduše skvělé

Ze širokého portolia porcovaného čaje Julius Meinl Single Bags si nelze nevybrat – ochutnejte čistou a jemnou chuť klasických čajů nebo inovativní a neotřelé směsi. Pusťte se do vlastního průzkumu a objevte váš nový nejoblíbenější čaj. Ideální pro šálek o objemu 200 ml.


product image

Black Tea

English Breakfast Ceylon Blend

Organický černý čaj sklizený s maximální péčí přímo na Srí Lance. Pro nálev tohoto čaje je typická jemná chuť a živý bronzový odstín.

Elegantní

Čerstvý

Populární

product image

Black Tea

Earl Grey Traditional Blend

Výjimečný černý čaj je speciální díky svěžímu aroma bergamotu, který nálevu dodává i lehce pikantní chuť.

product image

Organic Green Tea

China Green Pure

Organický čínský zelený čaj je sklízen a připravován s maximální péčí. Jemné aroma se příjemně rozvíjí a čaj po vyluhování láká fascinující žlutou barvou.

Klasický

Jemný

Charakteristický

product image

Organic Green Tea

Green Fresh Lemon Mint

Čínský zelený čaj je sklízen a připravován s výjimečnou pečlivostí. Receptura obsahuje čerstvou mátu a citrusy, které zelený čaj obohacují o svěží aroma.

Osvěžující

Chladivý

product image

White Tea

White Tea Peach

Složení bílého čaje obsahuje poupata a mladé čajové lístky, které vytváří jemnou chuť vyzrálých broskví. Nálev má světle žlutou barvu.

Jemný

Ovocný

Elegantní

product image

Herbal Tea

Chamomile

Bylinný čaj složený z výběrových květů heřmánku má příjemně jemnou aromatickou chuť.

Klasika

Čerstvý

Květinový

product image

Organic Herbal Tea

Herbal Symphony

Harmonická směs těch nejlahodnějších a ekologicky vypěstovaných bylinek. Verbena, meduňka, máta a šalvěj tvoří příjemně svěží a vyváženou chuť.

Tradiční bylinná směs

Zklidňující

product image

Organic Herbal Tea

Refreshing Mint

Vynikající směs organických lístků máty. Díky vysokému obsahu esenciálních olejů máty peprné má čaj výrazné zklidňující účinky. Máta klasnatá dodává čaji svěží a sladkou chuť.

Osvěžující

Chladivý

product image

Fruit Tea

Fruit Symphony

Směs ovoce vyzrálého na slunci vám vlije energii do žil – ibišek, šípky a šťavnaté kousky jablek doplňuje pomeranč, skořice a citron. Perfektně vyvážený čaj.

Červené bobulovité ovoce

Plně ovocná chuť

product image

Fruit Tea

Wild Cherry

Jemná kyselkavost třešní dodává tomuto čaj osvěžující nádech. Nálev má nádhernou a sytě červenou barvu.

Sladká

Příjemně kyselkavá

Ovocná

product image

Organic Fruit Tea

Tangy Apple-Citrus

Vychutnejte si naplno tuto bohatou organickou směs jablek a citrusových plodů. K jemné a plné chuti šťavnatých jablek perfektně ladí svěží tóny limetek a citronů.

Osvěžující

Ovocný

Citrusový

product image

Rooibos Tea

Rooibos Vanilla-Caramel

Historie čaje rooibos je zakořeněna v jihoafrické kultuře. Lehce sladká oříšková chuť rooibosu dokonale ladí s vanilkovým a karamelovým aroma.

Smetanový

Jemný

Tóny pečiva

Může vás také zajímat

Nabídky šité na míru

Vycházíme vstříc potřebám každého našeho klienta. Těžíme ze 160 let zkušeností a nezanedbáváme ani ty nejmenší detaily spolupráce. Naše služby vám přizpůsobujeme na míru – uvidíte, že vašemu podnikání i ambicím skvěle padnou. 


Zjistit víc

Služby a podpora

Jsme rodinný podnik, který v gastronomii podniká více než 5 generací. Dokážeme ocenit vaše úsilí, a proto si zakládáme na úzké spolupráci se všemi svými klienty. Náš tým vás bude vždy maximálně podporovat a poskytovat služby šité na míru vašemu podniku. Spojte se s námi a využijte příležitost k růstu.


Zjistit víc

Odborníci na čaj

Julius Meinl je známý jako značka skvělé kávy, dlouhodobě však nabízíme i prémiový čaj. Milujeme ho a věnujeme pozornost každé části dodavatelského řetězce – od kontroly kvality, sběru a třídění čaje až po vytváření směsí. Podělíme se s vámi o tipy, jak si připravit dokonalý šálek čaje.


Zjistit víc