Řada The Originals Bio Fairtrade

Jsme hrdí, že vám můžeme nabídnout kávu řady The Originals, která se pyšní hned dvěma certifikáty – bio a fairtrade. Řada The Originals Bio Fairtrade je inspirovaná ikonickými vídeňskými místy, kde se prolíná příroda s kulturou. Organicky pěstovanou kávu získáváme etickým způsobem a pražíme ji s využitím našich 160letých řemeslných znalostí. 


Kontaktujte nás

Káva lepší v každém ohledu

Udržitelné postupy jdou s produkcí kvalitní kávy ruku v ruce. Nákup kávy s certifikací bio a fairtrade umožňuje našim zákazníkům vychutnat si každý doušek kávy s vědomím, že podporují světlé zítřky kávového průmyslu i konkrétních lidí, kteří tomuto řemeslu zasvětili život.

Podstatou kávových směsí The Originals Bio Fairtrade je poctivé řemeslo. A nový design obalů perfektně ztělesňuje umění, které jednotlivé šálky obsahují. Vychutnejte si každý doušek naší jedinečné kávy vyrobené opravdovými řemeslníky. 

The Originals

Belvedere Blend

Belvedere Blend nese jméno po paláci Belvedere, kde najdete některá z nejcennějších vídeňských uměleckých děl. Elegantně vyvážená a krémová směs 100% Arabiky s bohatým čokoládovým závěrem.

Intenzita: 7

Acidita 6

Sladkost: 8

Doporučený způsob přípravy:

The Originals

Gloriette Gold

Káva Gloriette Gold je pojmenovaná po Gloriette – velkolepé barokní památce s výhledem na zahrady zámku Schönbrunn. Kdysi zde s oblibou snídala rakouská císařská rodina.

Intenzita: 8

Acidita 6

Sladkost: 6

Doporučený způsob přípravy:

The Originals

Danube Delight

Danube Delight se jmenuje po Dunaji – druhé nejdelší evropské řece protékající srdcem Vídně. Tato jediná řeka pojí deset evropských zemí a čtyři hlavní města. Propojuje lidi i kultury, přesně tak jako káva Julius Meinl.

Intenzita: 9

Acidita 4

Sladkost: 5

Doporučený způsob přípravy:

Antonio Bachour, světoznámý cukrář

„Každý mimořádný výtvor vyžaduje ty nejlepší ingredience. Káva Julius Meinl ztělesňuje dokonalou harmonii výjimečné vůně a prémiové kvality. A proto je perfektním společníkem mých dezertů.“
  • Tři typy kvalitní espresso kávy se dvěma certifikáty – Bio & Fairtrade
  • Moderní design kelímků dle standardu SCA
  • Vybavení pro přípravu kávy a udržitelná podpora prodeje

Julius Meinl Originals Bio Fairtrade balení pro zákazníky

Může vás také zajímat

The Originals Generations

Káva z této řady je součástí programu Julius Meinl Generations a zosobňuje umění poctivé řemeslné kávy. Je ideání pro profesionály, kteří ocení šálek opravdu kvalitní kávy a chtějí tento jedinečný zážitek servírovat i svům hostům.


Zjistěte více

Nabídky šité na míru

Vycházíme vstříc potřebám každého našeho klienta. Těžíme ze 160 let zkušeností a nezanedbáváme ani ty nejmenší detaily spolupráce. Naše služby přizpůsobujeme na míru – uvidíte, že vašemu podnikání i ambicím skvěle padnou. 


Zjistěte více

Odborníci na kávu

Předpoklady pro vznik prvotřídní kávy? Tropické slunce, vulkanická půda a oblast mezi 23 stupni severní až 25 stupni jižní šířky. Poté následuje proces, ve kterém uplatňujeme naše dlouholeté zkušenosti – pečlivý sběr kávových zrn, jejich zpracovávání, pražení a balení. 


Zjistěte více

Připraveni posunout váš podnik na další úroveň?

Spojte se s naším obchodním manažerem, který vám připraví nabídku na míru.

Spojte se s námi