Inspresso Professional: Pocta vídeňské kavárenské kultuře

Každý milovník kávy si zaslouží alespoň jedenkrát navštívit Vídeň – město proslulé okouzlujícími kavárnami. Vídeňskou kavárenskou kulturu však můžete zažít i doma či ve vašem podniku. A proměnit obyčejné pauzy na kávu v příjemné okamžiky, které potěší vaše hosty, zákazníky i zaměstnance.

Díky našim novým kapslím Inspresso Professional si šálek kávy v baristické kvalitě může připravit kdokoliv a kdekoliv. Vyberte si kávovou směs podle preferované chuti a objevte kouzlo pravé poctivé Vídně. 

Směsi Julius Meinl: Káva vynikající kvality

Proč je káva Inspresso Professional tak úžasná? Při vývoji kapslí jsme si pohlídali každý detail. Kapsle mají plošší dno a navýšili jsme i množství – namísto 8 gramů obsahují 11 gramů kávy. Každý šálek tak má bohatší chuť a silnější aroma. Vyberte si jednu z našich prémiových směsí kapslové kávy.

Naše kávovary: Káva v baristické kvalitě stisknutím tlačítka

Naše nové kapsle si zaslouží i profesionálně vykalibrované kávovary, které nabízejí dokonale precizní extrakci. Pro nekompromisně dobrou kávu stiskutím jediného tlačítka. Ideální řešení pro hotely, restaurace, kanceláře či kavárny. Dodejte jim okamžité kouzlo vídeňské kultury.

How may we serve you?

Julius Meinl is a family business, and our core value is best encapsulated by the motto: How may I serve you? We believe in building long-term relationships with our partners and customers, which is why you can rely on high-frequency visits of our sales team, to provide regular quality checks and machine maintenance. As a part of our family, it is also our duty to help you grow. Consider our extensive expertise and deep understanding of HORECA complexities as a tool that can support and direct your business decisions, provide marketing services and expert training.

Ready to take your business to the next level?

Our sales manager will make an offer especially for you - discover how we can help your business grow

Contact us