O společnosti Julius Meinl

Julius Meinl je rodinný podnik s téměř 160letou tradicí. Ambasador vídeňské kavárenské kultury a dodavatel prvotřídní kávy i čaje. Rádi posloužíme právě vám. 

Jak vám můžeme posloužit?

  • Společnost Julius Meinl byla založena v roce 1862
  • Obsluhujeme 50 000 kaváren, restaurací a hotelů po celém světě
  • Každou vteřinu se vypije 63 šálků naší kávy
  • Pracuje pro nás více než 1 000 zaměstnanců po celém světě
  • Najdete nás ve více než 70 zemích
  • Máme vlastní pražírny kávy v Rakousku a Itálii
  • Naše tržby dosáhly roku 2019 na 185,7 milionů eur

Seznamte se s naším příběhem

Jedna rodina & jedna celosvětová komunita

Kávu Julius Meinl si každý den vychutná 5 milionů lidí – to je více než 2 miliardy ročně! Jsme mezinárodně úspěšný rodinný podnik z Rakouska, který vyrábí a prodává vysoce kvalitní kávu a čaj. V nabídce máme kávová zrna, sypané čaje, sáčkové čaje i hotové směsi pro přípravu Tea on the Rocks a dalších nápojů.

 

Kdo jsme

Náš příběh je plný inovací

Julius Meinl kombinuje tradiční postupy s inovativními technologiemi. Smysl pro inovace máme v krvi od samotného počátku. Už náš zakladatel, Julius Meinl I., vyvinul svůj vlastní revoluční způsob pražení krávy. V jeho odkazu pokračujeme i nadále. Navazujeme úzká partnerství se zemědělci, pražiči a baristy. Spolu s nimi vyvíjíme výběrové kávové směsi a jednodruhové kávy.

 

Prozkoumejte naši historii

Udržitelnost při výrobě prémiové kávy a čaje

Chceme ze světa udělat lepší místo k životu – možná malými, ale významnými kroky. Udržitelnost pro nás není jen prázdný termín. Je to způsob života, který chceme podporovat a ve kterém vidíme budoucnost.

Více o udržitelnosti

Vídeňská kavárenská kultura

Popovídat si s přáteli nad šálkem oblíbeného nápoje v útulném prostředí a užít si přítomný okamžik. To jsou důvody, proč lidé milují kavárny. Julius Meinl je nejen dodavatel kávy a čaje. Stojí za vznikem vídeňské kavárenské kultury – za jejími rituály a neopakovatelnou atmosférou, pro kterou je známá po celém světě.

 

Více o kavárenské kultuře