Prémiová káva, čaj a další příslušenství pro domácnosti

Julius Meinl je rodinný podnik, ve kterém ctíme tradiční hodnoty. Víme, jak důležitý je dobře strávený společný čas. Kvalitní kávu vyrábíme už od roku 1862 a po celém světě šíříme dobré jméno vídeňské kavárenské kultury. 


Kontaktujte nás

Vychutnejte si okamžik

Každý doušek kávy nebo čaje je příležitostí k zastavení se a vychutnání si přítomného okamžiku – oběd s přáteli, romantické ráno či odpolední pauza v práci. Na prvotřídní kvalitu produktů Julius Meinl se můžete spolehnout při každé příležitosti.

CapsulesKávové kapsle

Ať už preferujete jemnou či intenzivní kávu, z naší široké nabídky si vyberete. Domácí kapsle Julius Meinl vám nabízejí nejen pohodlnou přípravu a jedinečnou chuť. Jsou rovněž 100% kompostovatelné, a tak ohleduplné k životnímu prostředí. 


Ochutnat kávové kapsle

Zrnková káva

Ponořte se s námi do aromatického světa čerstvě upražených zrn. Vybíráme je na těch nejznámějších plantážích a pečlivě dohlížíme na celý proces výroby kávy – od sběru jednotlivých zrn přes jejich pražení, balení až po profesionální přípravu.


Ochutnat zrnkovou kávu

Mletá káva

Prozkoumejte naši výjimečnou kolekci mleté kávy. Nabídku jsme sestavili tak, aby uspokojila veškeré chuťové preference. Vyberte si z prémiových jednodruhových káv či z našich tradičních, harmonicky sladěných směsí, které značku Julius Meinl proslavily po celém světě.


Ochutnat mletou kávu

Recepty

Sezónní recepty

Inspirujte se našimi originálními recepty a vychutnejte si kávu i čaj v každém ročním období. Objevte nové i tradiční kávové a čajové nápoje, které vás dokáží zahřát i příjemně osvěžit.


Zjistit víc