Prémiová káva a další příslušenství pro domácnosti

Julius Meinl je rodinný podnik, ve kterém ctíme tradiční hodnoty. Víme, jak důležitý je dobře strávený společný čas. Kvalitní kávu vyrábíme od roku 1862 a po celém světě šíříme dobré jméno vídeňské kavárenské kultury. Nabízíme také čaje a marmelády, které si můžete vychutnat v klidu domova.

Vychutnejte si okamžik

Každý doušek kávy nebo šálek čaje je příležitostí k zastavení se a vychutnání okamžiku. Ať už je to oběd s přáteli, romantické ráno či vaše odpolední pauza. Na prvotřídní kvalitu produktů Julius Meinl se můžete spolehnout při každé příležitosti.

Pražení kávy: příběh šťastné náhody

Psal se rok 1862, když Julius Meinl I. otevřel svůj první obchod ve Vídni. Prodával exotické zboží – zelená kávová zrna, kakao, čaj, cukr, koření a rýži. Káva se tou dobou prodávala nezpracovaná a lidé si ji doma pražili na pánvi či v troubě. Do Meinlova obchodu prý jednou vběhla služebná s pláčem kvůli tomu, že spálila drahá kávová zrna. A tak se zrodila myšlenka prodeje pražené kávy – Julius Meinl vynalezl vlastní techniku bubnového pražení a stanovil tak nové standardy kvality.

Prémiová káva

Máte rádi 100% arabiku nebo robustu? Světle nebo tmavě pražená zrna? Vychutnáte si intenzivní kávu s plným čokoládovým tělem, nebo spíše jemnou kávu s ovocnějšími tóny?  Prozkoumejte naše prémiové kávy v jedinečném obalu opatřeném motivem Wiener Werkstätte a vídeňským secesním písmem.

 

Biologicky rozložitelné kapsle

Vyberte si kávové kapsle ohleduplné k životnímu prostředí. Vychutnejte si prvotřídní šálek kávy z našich 100% biologicky rozložitelných kapslí, které jsou kompatibilní s kávovary NESPRESSO®

 

Prohlédnout kapsle