Kvalitní káva a čaj

Káva a čaj jsou naše vášeň. Každý šálek je výsledkem zručnosti našich odborníků a zaměstnanců. A také osobních vztahů, které jsme navázali s majiteli čajových a kávových plantáží. Díky tomu si vaši zákazníci mohou vychutnat každý doušek prémiové kávy či čaje.


Spojte se s námi

Dovolte nám představit naše komplexní portfolio prémiové kávy a čaje, které můžete servírovat i u vás. Ponořte se s námi do světa chutí, vůní a výjimečné kvality. Náš široký sortiment jsme sestavili tak, aby sedl na míru každému typu podniku. Ať už provozujete hotel, restauraci nebo kavárnu, zajistíme, že budete vždy podávat pouze tu nejlepší kávu i čaj. 

Káva

Kávu Julius Meinl vyrábíme s maximální péčí již od roku 1862. Naše řemeslná zručnost tak stojí na více než 160leté expertíze. Nasbírané znalosti a dovednosti využíváme k tomu, abychom vašim zákazníkům mohli nabídnout šálek té nejlepší kávy, jakou kdy měli.


Prozkoumejte naše kávy


Čaj

Správný čajový rituál se neobejde bez vhodné prezentace a kvality servírování. Milovníci čaje většinou očekávají nejen vysokou úroveň nápoje, ale i služeb. Julius Meinl vám zaručí obojí – díky více než 160leté zkušenosti se v čajové kultuře vyznáme. Pozvěte své hosty na ten nejlahodnější čaj.


Prozkoumejte naše čaje

Připraveni posunout vaše podnikání na další úroveň?

Spojte se s naším obchodním manažerem, který vám připraví nabídku na míru.

Kontaktujte nás