General

Antonio Bachour & Julius Meinl

Hej, miłośnicy kawy i deserów! Mamy dla Ciebie niesamowicie pyszne wieści. Fanfary, proszę... Z radością informujemy o rozpoczęciu współpracy z jedynym w swoim rodzaju mistrzem cukiernictwa i autorem, Antonio Bachour! Razem wyruszamy w kulinarną podróż, która zabierze Twoje kubki smakowe w szaloną podróż.

Antonio Bachour, twórca niesamowicie kreatywnych deserów, odkrył swoją miłość do wszystkiego, co słodkie w młodym wieku, prowadząc rodzinną piekarnię. Jego niezwykły talent zapewnił mu zasłużony tytuł jednego z najlepszych cukierników w Ameryce w 2011 roku. A jakby tego było mało, niedawno zdobył nagrodę Best Pastry Chef in the World od prestiżowej Fundacji Best Chefs. Porozmawiajmy o deserowej królewskości!

Dzięki imponującej karierze Antonio przelał swoją magię na kulinarny świat, pozostawiając po sobie przepyszne receptury w renomowanych hotelach i cukierniach, w tym w legendarnym St. Regis w Miami. Z powodzeniem również otworzył piekarnie, cukiernie oraz restaurację w Miami. Nie zapominajmy także o jego sześciu niezwykłych książkach, które pokazują jego kulinarną wiedzę.


Teraz nadchodzi najlepszy moment. Antonio starannie wybrał naszą kawę, aby towarzyszyła jego wielokrotnie nagradzanej cukierni i restauracjom w słonecznym Miami. Zapytany o naszą współpracę nie mógł ukryć wzruszenia: „Każda niezwykła kreacja zaczyna się od najlepszych składników. Kawa Julius Meinl ucieleśnia idealną harmonię wyjątkowych aromatów oraz najwyższej jakości, jest idealnym towarzyszem moich deserów”.

Antonio całkowicie wczuwa się w wartości naszej marki, które obejmują tradycję, elegancję i silne zaangażowanie w odpowiedzialność społeczną i środowiskową. Jego celem jest szerzenie radości i szczęścia poprzez jedzenie i napoje, dokładnie tak jak my. Ponadto wysoko ceni nasze wysiłki na rzecz zrównoważonego rozwoju, w tym nasze certyfikaty Organic i Fairtrade. Rumienimy się!

Przygotujcie się na kulinarną eksplozję smaków! Antonio będzie pojawiał się na kluczowych wydarzeniach, w tym na fantastycznym Host Milano, gdzie będzie ściśle współpracował z zespołem Julius Meinl, aby stworzyć kilka naprawdę niezapomnianych przysmaków.Bądźcie czujni, drodzy smakosze, ponieważ będziemy Was na bieżąco informować o wszystkich kuszących szczegółach. Przygotujcie się na przepyszne smakołyki Antonio Bachoura w połączeniu z wyjątkową mieszanką kawy Julius Meinl. To kompozycja kulinarnego nieba i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami tą niezwykłą przygodą! 


Bądźcie na bieżąco i przygotujcie Wasze kubki smakowe!

Udostępnij artykuł

To również może Cię zainteresować

General

Rozszerzanie horyzontów: Uganda dołączyła do programu Julius

12.05.2023

Wejdź do świata uprawy kawy, gdzie rolnicy wkładają wszystkie swoje wysiłki w produkcję ziaren, które wypełniają nasze filiżanki poranną magią.

General

Świadoma sztuka uważnego picia wiedeńskiej kawy

28.02.2023

Świadome picie kawy, to wschodzący trend, najprawdopodobniej inspirowany wiedeńską kulturą kawiarnianą. Poświęć więc chwilę na relaks i pozwól nam przenieść Cię w niepowtarzalny klimat wiedeńskiej kawiarni.