Sprzęt do kawy, filiżanki i nie tylko


Stwórz idealną atmosferę dla swoich klientów dzięki naszemu różnorodnemu asortymentowi profesjonalnego sprzętu do kawy, filiżanek premium i towarzyszących im artykułów. Nasza wszechstronna oferta obejmuje wszystko, czego potrzebujesz, w tym ekspresy do kawy, narzędzia baristyczne i akcesoria niestandardowej marki, które pomogą Ci stworzyć znaczące chwile i wyjątkowe doznania kawowe.


Skontaktuj się z nami

Filiżanki i wykończenia

Przypomnij sobie moment, w którym naprawdę rozkoszowałeś się filiżanką kawy. To coś więcej niż tylko smak, to obsługa, prezentacja i oddziaływanie na wszystkie zmysły. Dlatego specjalizujemy się w wykończeniach, które podnoszą jakość kawy z dobrej do wyjątkowej.

Włosko-austriacki projektant Matteo Thun stworzył dla Julius Meinl gamę porcelany premium, obejmującą filiżanki, spodki, szklanki i wiele innych. Nasz Trend Cup to jedna z najpopularniejszych filiżanek do kawy, idealna do serwowania ulubionego napoju Twoich klientów. Innowacyjna konstrukcja uwydatnia kawę, rozwijając jej pełny aromat i delikatny smak. To klasyczny motyw przedstawiony we współczesnym stylu.

Więcej niż filiżanka

Materiały dla punktów sprzedaży i nie tylko

Ulepszanie serwisu napojów kawowych i herbacianych opiera się na drobnych szczegółach, które robią różnicę. Od serwetek i ciastek po biodegradowalne kubki do kawy na wynos – podnieś poziom wrażeń dzięki Julius Meinl.


Nasze kompleksowe rozwiązania oferują wszystko, czego potrzebujesz dla hoteli, kawiarni, restauracji i różnych firm, zapewniając doskonałość od wejścia do obiektu i baru, po ladę i obsługę stolików.

Profesjonalne ekspresy do kawy najwyższej jakości

Kawa najwyższej jakości to warunek sukcesu w biznesie. Aby pomóc Ci serwować tylko najlepszą kawę i herbatę w Twoim lokalu, oferujemy kompleksową obsługę obejmującą innowacyjne ekspresy do kawy, młynki do kawy, najnowocześniejsze półautomatyczne ekspresy do kawy i inny sprzęt, taki jak kostkarki do lodu.


Ekspresy do kawy ewoluowały, łącząc tradycyjne techniki z zaawansowaną technologią. Oferujemy pełną gamę, od w pełni automatycznych ekspresów do kawy po młynki do kawy, a nawet chłodziarki do mleka i maszyny do lodów.


Dzięki dostępności pełnego szkolenia możesz mieć pewność, że za każdym razem osiągniesz wyjątkowe efekty. Nasz sprzęt jest nie tylko niezawodny, ale także innowacyjnie zaprojektowany i ma nowoczesny wygląd.

Sprzęt do rzemiosła kawowego

Tradycyjne ekspresy

W pełni automatyczne maszyny

Młynki do kawy

Ekspresy kapsułkowe

Gotowy, aby przenieść swój biznes na wyższy poziom?

Odblokuj możliwości rozwoju. Połącz się z naszym Menedżerem Sprzedaży, aby otrzymać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Skontaktuj się z nami