Herbata premium wybrana dla Twojej firmy


Od 1862 roku zaangażowanie rodziny Meinl w produkcję herbat premium pozostaje niezachwiane. Kunszt i pasja napędzają nas do zapewniania najwyższej jakości. Inwestujemy w innowacje i rozwiązania produktowe oraz współpracujemy z najlepszymi plantacjami, tworząc wyjątkowe mieszanki i receptury herbacianych produktów. 


Skontaktuj się z nami

Wyśmienite chwile przy herbacie

Filiżanka świeżo parzonej herbaty jest dobra na każdą okazję. Niezależnie od tego, czy jest to kawiarnia, restauracja czy hotel, Julius Meinl oferuje szeroką gamę pysznych herbat w czterech rodzajach opakowań, piekna porcelanę i różne akcesoria, takie jak menu herbaciane lub ulotki, które można dostosować do konkretnych potrzeb.


Od orzeźwiających klasycznych smaków po wyjątkowe aromatyczne mieszanki – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć niezapomniane chwile przy herbacie dla swoich gości. Doskonałość ma wiele form: saszetki herbaty, piramidki, duża saszetka na wiekszą porcje serwowną w dzbankach, herbata liściasta – po prostu wybierz swój produkt i zaufaj najwyższej jakości Julius Meinl.


Herbaty liściaste

Idealne rozwiązanie dla:

 • Salonów
 • Restauracji À-la-carte
 • Kawiarni
 • Kreatywnego wykorzystania herbaty 


Wybór konesera. To najczystszy sposób na delektowanie się herbatą, której autentyczny smak zapewniają całe liście. Niezależnie od tego, czy jest to herbata zielona lub czarna premium, nasi eksperci wybierają najlepsze regiony.


Od tradycyjnych ulubionych po niezwykłe mieszanki, nasza linja zadowoli każdego. Wszystkie herbaty mają certyfikat ekologiczny i są pakowane w opakowania nadające się do recyklingu.


Zapakowane w kartonowe pudełka umożliwiają podgląd wysokiej jakości suszu. Wewnętrzna przeźroczysta torebka jest wykonana z materiału NatureflexTM i posiada certyfikat kompostowalności w warunkach domowych.


Sprawdź nasze produkty

Herbaty liściaste w saszetkach

Idealne rozwiązanie dla:

 • Wellness SPA
 • Sal balowych
 • Salonów/barów
 • Piekarni/Cukierni
 • Placówek sezonowych


Ta pomysłowa seria herbat liściastych została zaprojektowana, aby zaspokoić najbardziej wymagajacych klientów. Łączy w sobie korzyści najwyższej jakości herbaty liściastej o certyfikowanej jakości ekologicznej z wygodą stosowania porcji w saszetkach. Każdy łyk relaksuje ciało i duszę. 


Nasze herbaty liściaste w saszetkach pakowane są w pudełka kartonowe po 20 piramidek w każdym. Piramidki zapakowane są w biodegradowalne saszetki. Zużyty worek typu piramida można następnie wyrzucić jako odpad organiczny. Torebki z herbatą liściastą idealnie nadają się na szklankę herbaty o pojemności 300ml.


Sprawdź nasze produktyDuże saszetki

Idealne rozwiązanie dla:

 • Kawiarni
 • Restauracji
 • Placówek sezonowych


Kolekcja dużych saszetek jest dedykowana do dzbanków. Każda herbata posiada certyfikat ekologiczny i zawiera składniki starannie dobrane z najlepszych plantacji na całym świecie. Przeglądaj tętniącą życiem gamę, w tym niezbędne i ekskluzywne mieszanki.


Duże saszetki Big Bag dostarczane są w kartonowych pudełkach po 20 sztuk. Aby ją dodatkowo chronić, każda saszetka jest zapakowana w torebkę z folii NatureflexTM, posiadającą certyfikat kompostowalności w warunkach domowych. Duże sszetki są przeznaczone do dzbanków o pojemności 450 ml.Sprawdź nasze produkty

Podstawowe saszetki

Idealne rozwiązanie dla:

 • Hotelowej strefy śniadaniowej
 • Pokojów gościnnych
 • Konferencji


Ta niezwykle wygodna kolekcja herbat premium oferuje szeroką gamę aromatycznych i doskonale dostosowanych przepisów w torebkach podstawowych. Każdy klient z łatwością znajdzie swój ulubiony smak i będzie mógł cieszyć się idealną filiżanką. Każda saszetka herbaty jest zapakowana indywidualnie, aby zapewnić trwały aromat i optymalny smak. 10 herbat Single Bag ma certyfikowaną jakość ekologiczną.


Saszetki podstawowe pakowane są w pudełka kartonowe po 25 sztuk. Opakowanie ochronne można utylizować jako makulaturę. Zużytą saszetkę należy wyrzucić do odpadów ekologicznych. Podstawowe saszetki to  rozwiązanie dla szklanek/filiżanek o pojemności 200ml.


Sprawdź nasze produktyAkcesoria do herbaty

Koneserzy herbaty oczekują wysokiej jakości i doskonałej obsługi, a Julius Meinl dostarcza jedno i drugie od ponad 160 lat.


Linie herbat klasy premium Julius Meinl idealnie pasują do wszystkich segmentów gastronomii i zapraszają gości do relaksu przy filiżance doskonałej herbaty. Nasza oferta zawiera wszystkie niezbędne akcesorai do jej serwowania i eksponowania. 


Julius Meinl z pasją stoi na straży najwyższych standardów jakości. Nasze herbaty i mieszanki są starannie dobierane tak, aby zapewniały wyjątkowe doznania smakowe. Posiadamy niezawodną globalną sieć najlepszych partnerów zajmujących się herbatą. Oprócz smaku jesteśmy zaangażowani w ochronę planety. Większość naszych herbat posiada certyfikaty ekologiczne, niektóre posiadają również certyfikat Rainforest Alliance. Stale wprowadzamy innowacje w zakresie opakowań przyjaznych dla środowiska i nadających się do recyklingu. Zrównoważony rozwój spotyka się z doskonałością.

Zrównoważony rozwój spotyka się z najwyższą jakością

Akademia Herbaty

Czy chcesz zagłębić się w świat herbat? Czy chcesz dowiedzieć się więcej o pochodzeniu herbaty? Być może chcesz poszerzyć swoją wiedzę, aby skuteczniej edukować swoich gości. Dołącz do nas i poznaj nasze produkty herbaciane. Nasza Akademia Herbaty w Wiedniu zapewnia kompleksowe szkolenia i cieszymy się, że możemy podzielić się z Tobą naszą pasją i wiedzą.

Idealna filiżanka herbaty

Wszystko tkwi w najdrobniejszych szczegółach. Pozwól firmie Julius Meinl wspierać Cię podczas serwowania gościom idealnej filiżanki herbaty. Zajmiemy się wszystkim!

Dowiedz się więcej o naszej ofercie herbat

Wiedza o herbacie od liścia do filiżanki

Herbata premium to kulminacja wszelkiego rodzaju elementów, od słońca i gleby, po zbieranie, zwijanie, mieszanie i wiele więcej. Każdy etap podróży od rośliny do filiżanki ma wpływ na produkt końcowy, którym cieszą się Twoi klienci.


Dowiedz się więcej

Usługi i wsparcie dla Twojego biznesu

Jako firma rodzinna wierzymy we współpracę ze wszystkimi naszymi klientami z branży gastronomicznej i cateringowej. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby aktywnie wspierać Cię, oferując usługi dostosowane do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.


Dowiedz się więcej

Filiżanki

Przypomnij sobie sytuację, w której naprawdę rozkoszowałeś się filiżanką herbaty lub kawy. Nie chodzi tylko o smak, ale o obsługę, prezencję i jej wpływ na zmysły. Jesteśmy mistrzami w serwowaniu.


Dowiedz się więcej

Gotowy, aby przenieść swój biznes na wyższy poziom?

Odblokuj możliwości rozwoju. Połącz się z naszym Menedżerem Sprzedaży, aby otrzymać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Skontaktuj się z nami