The Originals Bio Fairtrade


Z dumą oferujemy w ramach linii The Originals mieszanki kaw Bio Fairtrade z podwójnym certyfikatem. Zainspirowane kultowymi miejscami w Wiedniu, gdzie spotyka się przyroda i kultura, kawy z podwójnym certyfikatem The Originals Bio Fairtrade są uprawiane organicznie, pochodzą z etycznych źródeł i są wypalane dzięki ponad 160-letniemu wiedeńskiemu kunsztowi i doświadczeniu.


Skontaktuj się z nami

Kawa lepsza pod każdym względem

Zrównoważone praktyki i wysokiej jakości kawa idą w parze. Decydując się na kawę z certyfikatami Bio i Fairtrade, Twoi klienci będą mogli delektować się każdym łykiem, wiedząc, że wspierają świetlaną przyszłość przemysłu kawowego i ludzi, którzy decydują się na produkcję kawy, rozwijając swoje rzemiosło.

Kunszt jest istotą mieszanek kawowych The Originals Bio Fairtrade. Nasza nowa ilustracja na opakowaniu ucieleśnia kunszt, który widać w każdej filiżance kawy, celebrując skrupulatne rzemiosło kryjące się za każdym łykiem. Wykonane przez rzemieślników dla rzemieślników.

The Originals

Belvedere Blend

Nazwany na cześć Pałacu Belwederskiego, Belvedere Blend ucieleśnia kunszt Wiednia. Spaceruj po jego ogrodach i delektuj się widokiem na miasto przez jedną z tych chwil, które według Julius Meinl nadają życiu sens.

Intensywność: 7

Kwasowość: 6

Słodycz: 8

Sposób przygotowania:

The Originals

Gloriette Gold

Gloriette Gold, nazwana na cześć barokowego pomnika z widokiem na ogrody pałacu Schönbrunn, przywołuje wspomnienia cenionych śniadań, którymi cieszyła się austriacka rodzina cesarska.

Intensywność: 8

Kwasowość: 6

Słodycz: 6

Sposób przygotowania:

The Originals

Danube Delight

Nazwany na cześć Dunaju, drugiej co do długości rzeki w Europie, Danube Delight symbolizuje jedność dziesięciu krajów i czterech stolic, odzwierciedlając łączącą esencję kawy Julius Meinl.

Intensywność: 9

Kwasowość: 4

Słodycz: 5

Sposób przygotowania:

Antonio Bachour, światowy cukiernik

„Wierzę, że każde niezwykłe dzieło zaczyna się od najlepszych składników. Tym, co czyni mieszankę kawy Gloriette Gold jeszcze bardziej wyjątkową, jest jej podwójna certyfikacja, będąca odzwierciedleniem niezachwianego zaangażowania w zrównoważony rozwój. Dlatego uważam, że jest to idealny towarzysz moich deserów i idealne zakończenie wspaniałego posiłku."
  • Trzy wysokiej jakości mieszanki espresso Bio Fairtrade z podwójnym certyfikatem
  • Kubki zaprojektowanie nowocześnie zgodnie ze standardem SCA
  • Odpowiedni sprzęt do parzenia i zrównoważone materiały w punktach sprzedaży

Pakiet Julius Meinl The Originals Bio Fairtrade dla naszych klientów:

Może Cię również zainteresować:

The Originals Generations

Supporting our Julius Meinl Generations Program, the Originals Generations  is ideal for the coffee loving professionals who strive to achieve a unique coffee experience that celebrates craftsmanship and guarantees the best quality in cup.  


Zobacz więcej

Oferty szyte na miarę

Podnieś urok swojej kawiarni dzięki partnerowi kawowemu mogącemu poszczycić się ponad 160-letnim kunsztem kawy. Zależy nam na pielęgnowaniu Twojego entuzjazmu w tworzeniu niezapomnianych chwil przy kawie.


Zobacz więcej

Kawowa wiedza

Kawa premium, pochodząca z regionów pomiędzy 23°N a 25°S, po zbiorach poddawana jest skrupulatnej obróbce, sortowaniu i transporcie. Przechodzi do etapów mieszania, palenia i pakowania, co wymaga wiedzy, umiejętności i ścisłej kontroli jakości.


Zobacz więcej

Gotowy, aby przenieść swój biznes na wyższy poziom?

Odblokuj możliwości rozwoju. Połącz się z naszym Menedżerem Sprzedaży, aby otrzymać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Skontaktuj się z nami