Twój partner kawowy w restauracji

Wyjątkowy posiłek należy uzupełnić równie wyśmienitą, najwyższej jakości kawą. Julius Meinl oferuje rozwiązania dostosowane do każdego rodzaju posiłków, od współczesnej kuchni fusion po restauracje wyróżnione gwiazdką Michelin i tradycyjne lokale gastronomiczne. Rozumiemy wyzwania, jakie stoją przed restauracjami i możemy wesprzeć Cię w budowaniu idealnej atmosfery.


Skontaktuj się z nami

Wzmocnij swoją działalność restauracyjną

W restauracji musi łączyć się wiele elementów, aby zachwycić klientów. Zapachy, dźwięki, wystrój wnętrz, obsługa stołu i oczywiście jedzenie i napoje.


W Julius Meinl rozumiemy wyzwania związane z prowadzeniem odnoszącej sukcesy restauracji, gdy starasz się stać się ulubionym miejscem.


Współpracuj z nami, a zyskasz:

  • Szeroką gamę najwyższej jakości restauracyjnych produktów kawowych i herbacianych
  • Dogłębną wiedzę o dominującym graczu w branży gastronomicznej z ponad 160-letnim doświadczeniem
  • Szkolenia eksperckie dla Twojego zespołu w celu udoskonalenia usług
  • Zaangażowanie w długoterminowe relacje z naszymi klientami.

Znajdź najlepszą ofertę według swojego punktu

Kawa ziarnista i kawa mielona

Starannie wybieramy nasze ziarna kawy pochodzące z najlepszych źródeł na całym świecie. W ten sposób powstaje unikalna kolekcja najwyższej jakości mieszanek kawowych, odpowiednich na każdą okazję, gwarantującą Twoim gościom niezmiennie znaczące doznania kawowe.


Sprawdź naszą kawę

Profesjonalne kapsułki

Nasze profesjonalne kapsułki, stworzone, aby napełnić Twoją restaurację esencją kultury kawiarni, odzwierciedlają nienaganną jakość baristy, zapewniając spójny napar najwyższej jakości, który pozostawi trwałe wrażenie na Twoich klientach.


Sprawdź nasze profesjonalne kapsułki

Herbata

Julius Meinl oferuje szeroki wybór herbat z całego świata, starannie wyselekcjonowanych przez naszych herbacianych ekspertów. Od orzeźwiających klasycznych smaków po wyjątkowe nowe mieszanki – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć niezapomniane chwile przy herbacie dla swoich gości.


Sprawdź nasze herbaty

Filiżanki, sprzęt i nie tylko

Daleko wykraczając poza niezbędny ekspres do kawy z kolbą, oferujemy kompleksową gamę rozwiązań. Od eleganckich drewnianych ekspozytorów na herbatę i kapsułki biodegradowalne po najwyższej jakości maszyny do kapsułkowania, różnorodny wybór filiżanek, stylowe fartuchy i wszystkie wykończenia.


Sprawdź nasze filiżanki, sprzęt i nie tylko

Gotowy, aby przenieść swój biznes na wyższy poziom?

Odblokuj możliwości rozwoju. Połącz się z naszym Menedżerem Sprzedaży, aby otrzymać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Skontaktuj się z nami