1862 Vienna

JE NA ČASE. OCHUTNEJTE NAŠI NEJLEPŠÍ SMĚS


Směs Julius Meinl 1862 byla zrozena z lásky ke kávě našich renomovaných expertů. Jedinečně vyvážená směs pro espresso splňuje veškerá kritéria pro kávu nejvyšší kvality. Jsme si jisti, že vaši hosté ji budou milovat.

 

 

Kontaktujte nás

1862 VIENNA BLEND

Tóny lískových ořechů, karamelu a sladu příjemně doplňují tóny ovoce a koření. Směs Julius Meinl 1862 se skládá pouze z výběrových zrn 100% Arabiky.

Je to aromatická, silná a kořeněná káva, které International Taste Institute udělil jedno z nejvyšších možných ocenění – Superior Taste Award. 

A to za výjimečně intenzivní vůni, zlatavou cremu a harmonickou chuť.  


Tmavé pražení


Návod na přípravu dvojitého espressa:

Množství kávy: 16 g

Doba extrakce: 23–27 s

Množství tekutiny na šálek: 32 ml

Teplota: 92 °C

KOMPLETNÍ KONCEPT

1. ATELIÉROVÁ KÁVA

Kávu pražíme každý týden v limitovaném množství 100 kusů. A to přímo v našem kávovém ateliéru ve Vídni, který je pověstný svou výjimečnou kvalitou.

2. VZDUCHOTĚSNÉ SKLADOVÁNÍ

Kávová zrna jsou zabalena a expedována v unikátních 3kg baleních s technologií aroma fez, díky které si zrna udrží svou kvalitu a chuť až do okamžiku servírování. 

3. PRECIZNÍ MLETÍ ZRN

Inovativní proces mletí kávy řídí velmi precizně nastavená stupnice, která zpracuje vždy přesné množství kávy. Špičkové kotouče určené k mletí zachovávají aroma a nejvyšší kvalitu chuti.

4. KÁVOVARY ŠPIČKOVÉ KVALITY

Zajištění správné extrakce a teploty patří k základním předpokladům pro přípravu vynikající kávy. Proto našim zákazníkům poskytujeme profesionální servis, který kontroluje seřízení kávovaru a dalšího vybavení.

5. STYLOVÉ SERVÍROVÁNÍ

Každá káva je servírována v ikonickém šálku 1862 z dílny designéra Mattea Thuna. Z pití kávy se tak stává stylový rituál na úrovni. 

Balení 1862 VIENNA Concept pro naše zákazníky obsahuje:

  • Kávovou směs 1862 VIENNA
  • Mlýnek pro precizní mletí kávy značky Fiorenzato F83 (RFID)
  • Špičkový kávovar La Cimbali Attiva M100 
  • Luxusní zlato-černé šálky od designéra Mattea Thuna

Připraveni posunout váš podnik na další úroveň?

Spojte se s naším obchodním manažerem, který vám připraví nabídku na míru.

Kontaktujte nás