General

Przesłanie Julius Meinl „More than a moment” celebruje małe chwile, które nadają życiu sens

Miłośnicy ziaren kawy! Miłośnicy kawy, którzy rano mówią do swojej pierwszej filiżanki, jakby była jedyną, która ich rozumie - przesłanie Julius Meinl „More than a moment” to coś więcej niż slogan, to sposób myślenia. Bo my wierzymy, że nie chodzi o wielkie wydarzenia. To są raczej szczegóły, małe rzeczy, które mają wielkie znaczenie.

Picie dobrej kawy polega na zaangażowaniu wszystkich zmysłów, aby zainspirować pijącego do życia w tej chwili i cieszenia się nią w pełni. Ciekawym faktem naukowym jest, że kofeina nie tylko stymuluje chwilę, ale nawet zwiększa naszą zdolność jej zapamiętywania.

 

Chwile są pełne wrażeń, zapachów, smaków, emocji i myśli. I chociaż te ulotne momenty z naszych dni są często pomijane, są to małe znaczące chwile, które składają się na mozaikę naszego życia.

 

To właśnie ta mozaika chwil, które chcemy codziennie celebrować w naszej społeczności miłośników kawy.

Chwile, w których możesz się zatrzymać i znaleźć czas dla siebie, chwile, by połączyć się z ludźmi, którzy sprawiają, że się uśmiechasz i czujesz ciepło kiedy ich widzisz.

 

Chwile takie jak wtedy, gdy barista zauważa zbliżającego się Klienta i zaczyna momentalnie przygotowywać kawę, serwuje ją zanim Klient usiądzie do stołu, dzięki czemu gość czuje się wyjątkowo.

 

Albo moment, w którym nasza kawa sączy się w kubku na wynos, popijanym przez kogoś w drodze do biura, w którym spędza długie godziny nad jakąś aplikacją, która według nich zrewolucjonizuje pewien aspekt naszego życia.

 

Potem jest najbardziej uniwersalny moment dla Julius Meinl z nich wszystkich - kiedy przyjaciele spotykają się razem w kawiarni i wpadają w naturalny i znajomy tok rozmowy, a ich rozmowę przerywa tylko popijanie kawy.

 

Naszym celem jest upiększanie małych chwil, takich jak te, które dodają znaczenia naszemu życiu.

 

 

W ciągu ostatnich kilku lat przypomniano nam wszystkim o wartości bycia obecnym w tej chwili.

 

To uniwersalna prawda, którą wszyscy znamy, ale często trudno ją zapamiętać, ponieważ życie - przez większość czasu - prowadzi nas przez nasze dni jak liść niesiony silnym wiatrem.

 

Miniony rok i cały dystans społeczny szczególnie pokazały nam, jak bardzo pragniemy tego ludzkiego połączenia. Te chwile towarzyskie, które sprawiają, że nasze dni są pełniejsze i radośniejsze.

 

W Julius Meinl dążymy do tego, aby być marką kawy, która pomaga ludziom wcisnąć pauzę, zatrzymać na chwilę życie, aby mogli się nim bardziej cieszyć, i bardziej je poczuć.

 

Przesłanie „More than a moment” od dziś przyświeca naszej marce, naszym celem będzie stworzenie niezapomnianych wrażeń przy każdej filiżance Julius Meinl.

 

Receptą, którą będziemy stosować, aby to osiągnąć, jest głośne i dumne życie w oparciu o filary naszej marki - więcej jakości i wiedzy, więcej usług, więcej wiedeńskiego dziedzictwa i kultury kawiarnianej.

 

Julius Meinl ma 160 lat historii, która jest pełna bardzo znaczących momentów, o których mówimy.

 

Tak jak wtedy, gdy w 1862 roku pierwsi Klienci sklepu z przyprawami Julius Meinl przeszli przez jego drzwi i poczuli pełnie zapachów różnych przypraw.

 

Marka Julius Meinl narodziła się w wiedeńskich kawiarniach.

 

Każdy, kto spędził czas w jednym z tych wyjątkowych miejsc, wie, że kawiarnia to schronienie przed czasem i światem zewnętrznym.

 

Są dosłownie zaprojektowane do tego celu. Możesz ukryć się w kawiarni i żyć chwilą godzinami.

 

Kierując się w przyszłość, to są chwile Meinl, które chcemy przenieść na cały świat z naszą kawą.

Udostępnij artykuł