Twój partner kawowy, który będzie wspierał Twój biznes

Nasze kawy są starannie przygotowywane przez nasz zespół rzemieślników, co odzwierciedla zaangażowanie i ciężką pracę pięciu pokoleń. Łącząc te tradycje, zapewniamy swoim klientom najlepszą kawę premium.


Skontaktuj się z nami

Odkryj nasze produkty

1862 Vienna

1862 Vienna to produkt pasji naszych uznanych ekspertów od kawy. Wyjątkowa, zbilansowana mieszanka espresso pasująca do koncepcji kawy najwyższej jakości, którą, jak wiemy, pokochają Twoi goście, nagrodzona prestiżowym, 3-gwiazdkowym, doskonałym smakiem od Międzynarodowego Instytutu Smaku.


Dowiedz się więcej tutaj

The Originals - Bio Fairtrade

Zainspirowane kultowymi miejscami w Wiedniu, gdzie spotyka się przyroda i kultura, kawy z podwójnym certyfikatem Fairtrade The Originals Bio są uprawiane organicznie, pochodzą z etycznych źródeł i są wypalane dzięki ponad 160-letniemu wiedeńskiemu kunsztowi i doświadczeniu.


Dowiedz się więcej tutaj

The Originals - Generations

Wspierając nasz program Julius Meinl Generations, The Originals Generations jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów kochających kawę, którzy starają się osiągnąć wyjątkowe doznania kawowe, które celebrują kunszt wykonania i gwarantują najlepszą jakość w filiżance.


Dowiedz się więcej tutaj

Linia wiedeńska

Linia ucieleśnia wiedeńską kulturę kawiarnianą, reprezentując doskonałość, wyrafinowanie, najwyższą jakość w każdej mieszance.


Dowiedz się więcej tutaj

Linia włoska

Linia włoska ucieleśnia mistrzostwo tradycyjnego palenia w stylu włoskim. Działająca od lat 50. XX wieku w północnych Włoszech nasza palarnia położona niedaleko Wenecji, miejsca narodzin pierwszej kawiarni w Europie, kontynuuje to dziedzictwo.


Dowiedz się więcej tutaj

Edycja limitowana The Originals

Uprawiana i przygotowywana w Kolumbii przez wielokrotnie nagradzanych na całym świecie specjalistów od kawy speciality, Café Granja La Esperanza, wykwintny smak Colombia Tres Dragones łączy w sobie subtelne nuty świeżych róż z soczystą słodyczą czerwonej wiśni i reprezentuje pierwszą naturalnie przetworzoną kawę speciality Juliusa Meinla.


Dowiedz się więcej tutaj


Gotowy, aby przenieść swój biznes na wyższy poziom?

Odblokuj możliwości rozwoju. Połącz się z naszym Menedżerem Sprzedaży, aby otrzymać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Skontaktuj się z nami