Vienna Line


Od 1862 roku Julius Meinl jest ambasadorem wiedeńskiej kultury kawiarnianej, reprezentując wiedzę, wyrafinowanie, najwyższą jakość i nienaganną obsługę. Jako pierwsza profesjonalna palarnia w Europie Julius Meinl pozostawił niezatarty ślad w wiedeńskim przemyśle kawowym.


Skontaktuj się z nami

Ziarno

Vienna Line

Vienna Espresso Spezial

50-letnia mieszanka 100% kawy Arabica, pełna, elegancko słodka i gładko zbilansowana. Łączy w sobie cztery najlepsze źródła pochodzenia ze średnio ciemnym paleniem, co zapewnia jasny, wyrafinowany smak.

Intensywność: 6

Kwasowość: 7

Słodycz: 8

Sposób przygotowania:

Vienna Line

Vienna Espresso Delight

Najwyższej jakości harmonijna mieszanka kawy. Charakteryzuje się cremą o orzechowym kolorze oraz idealnym zbilansowanym smakiem, zaskakuje łagodną kwasowością i utrzymującym się nutą czekolady.

Intensywność: 8

Kwasowość: 6

Słodycz: 6

Sposób przygotowania:

Vienna Line

Vienna Melange Bristol

Klasyczna wiedeńska mieszanka najwyższej jakości ziaren Arabiki, lekko palona dla delikatnego aromatu, owocowej kwasowości i wyrafinowanej, delikatnej pianki.

Intensywność: 6

Kwasowość: 6

Słodycz: 7

Sposób przygotowania:

Może Cię również zainteresować:

Linia włoska

Linia włoska ucieleśnia mistrzostwo tradycyjnego palenia w stylu włoskim. Działająca od lat pięćdziesiątych XX wieku w północnych Włoszech nasza palarnia w pobliżu Wenecji, miejsca narodzin pierwszej kawiarni w Europie, kontynuuje to dziedzictwo.


Zobacz więcej

Oferty szyte na miarę

Podnieś urok swojej kawiarni dzięki partnerowi kawowemu mogącemu poszczycić się ponad 160-letnim kunsztem kawy. Zależy nam na pielęgnowaniu Twojego entuzjazmu w tworzeniu niezapomnianych chwil przy kawie.


Zobacz więcej

Kawowa wiedza

Kawa premium, pochodząca z regionów pomiędzy 23°N a 25°S, po zbiorach poddawana jest skrupulatnej obróbce, sortowaniu i transporcie. Przechodzi do etapów mieszania, palenia i pakowania, co wymaga wiedzy, umiejętności i ścisłej kontroli jakości.


Zobacz więcej

Gotowy, aby przenieść swój biznes na wyższy poziom?

Odblokuj możliwości rozwoju. Połącz się z naszym Menedżerem Sprzedaży, aby otrzymać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Skontaktuj się z nami