Dowiedz się więcej o naszych usługach

Kompleksowa obsługa z indywidualnym podejściem

Producent kawy i herbaty Julius Meinl. Działamy na rynku od 1862 roku czyli 160 lat. Od tego czasu bezustannie wprowadzamy rozwiązania dla segmentu HoReCa – zarówno w zakresie kawy i herbaty jak również szerokiej oferty ekspresów, aby wciąż podwyższać standard naszych usług. Jesteśmy rodzinną firmą, która dążąc do perfekcji, urosła do rangi globalnego ambasadora wiedeńskiej kultury kawiarnianej.

1.

Produkt najwyższej jakości

2.

Najnowocześniejsza technologia

3.

Indywidualne podejście

4. Długoletnie doświadczenie

Znani z naszych wysokiej jakości kaw, tworzymy również wyśmienite herbaty oraz zapewniamy profesjonalne ekspresy do kawy oraz inny urzadzenia, akcesoria, dodatki i materiały promocyjne. Pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes dzięki wsparciu, specjalistycznym szkoleniom i osobistym wizytom naszego przyjaznego i zaangażowanego zespołu.

 

Poznaj nasze usługi

Julius Meinl obsługuje 5 milionów ludzi każdego dnia i ponad 2 miliardy każdego roku - dostarczając najwyższej jakości kawę i herbatę, które uprzyjemnią każdą porę dnia.

Nie poprzestajemy na usługach. Dzielimy się naszą wiedzą.

 

Nie poprzestajemy na usługach i dzielimy się naszą wiedzą. Preferencje kawowe odzwierciedlają obecnie styl życia, a gusta Klientów stają się coraz bardziej wyrafinowane. Dlatego właśnie poza dostawą kawy i herbaty zajmujemy się również organizowaniem eventów, obsługą targów i konferencji oraz  szkoleń dla baristów . Gwarantujemy indywidualne kursy dla Twojego zespołu, w Twojej kawiarni, hotelu lub restauracji lub w siedzibie Akademii Kawy i Herbaty Julius Meinl Polska . Biorąc pod uwagę nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę z ponad 40 000 Klientów na całym świecie, zapewniamy przygotowanie i serwowanie doskonałej filiżanki kawy.

 

Ekspert kawowy

Ekspert herbaciany

 

Dostawca kawy i herbaty do gastronomii

Działamy jako dostawca kawy i herbaty do gastronomii, dopasowując się do indywidualnych potrzeb i specyfiki Twojej działalności. W tym zakresie dostarczamy nie tylko najwyższej jakości produkty, lecz także materiały marketingowe, dzięki którym wzbudzisz większe zaufanie wśród swoich Klientów. Nasza kawa Julius Meinl pobudza zmysły, poprawia humor i dodaje tylko pozytywnej energii.. Jej bogaty smak i aromat zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego konesera. Jeśli zatem poszukujesz zaufanego dostawcy kawy do kawiarni czy restauracji, skontaktuj się z naszym konsultantem, który pomoże Ci dopasować najbardziej optymalne rozwiązanie.

 

Dzielimy się wiedzą na temat kawy i herbaty

Julius Meinl codziennie obsługuje ponad 40 000 Klientów na całym świecie.

Jesteśmy gotowi do rozmów!

Zainteresowany? Masz pytania? Skontaktuj się z naszym lokalnym zespołem

Kontakt

Zrównoważona przyszłość

Chcemy uczynić świat lepszym miejscem – małymi, ale znaczącymi krokami. Dlatego właśnie pozyskujemy ziarna kawy i herbaciane liście z największych certyfikowanych plantacji, a ponadto nadzorujemy ich działanie pod względem etycznego podejścia do miejscowych plantatorów. Od początku naszej działalności nieprzerwanie angażujemy się w poszanowanie otaczającego nas środowiska naturalnego oraz wyrażamy szacunek dla ludzkiej pracy.

 

Spójrz na zrównoważony rozwój

W trosce o nasz świat

Ekspert kawowy od ziarna do filiżanki

Nasze mieszanki kawy Julius Meinl oraz wyborne liście powstają dzięki ciągłej trosce rzemieślników. Smak i zapach wydobywający się z każdego opakowania jest zwieńczeniem pięciu pokoleń pasji, a ponadto ciężkiej pracy naszych zespołów. Odkryj wszystkie etapy produkcji kawy i herbaty z naszej oferty, bazujących na doświadczeniu stale udoskonalanych umiejętnościach, aby zapewnić Ci najwyższej jakości produkty.

 

Poznaj naszą kawową podróż

Coffee Consultant

Thomas Krisko

Do zrobienia doskonałej kawy potrzeba doskonałych ziaren i lat doświadczenia. To know-how i naszą pasję przekazujemy naszym Klientom podczas każdej wizyty.

Kontakt

Zainteresowany? Masz pytania? Skontaktuj się z naszym lokalnym zespołem

Skontaktuj się z nami

Marka o wyjątkowym dziedzictwie

Smaki, atmosfera, zwyczaje, przepisy. Julius Meinl jest dumnym ambasadorem wiedeńskiej kultury kawiarnianej i wszystkich jej urokliwych i niepowtarzalnych tradycji.

 

Zobacz naszą historię

Przepisy na kawę po Wiedeńsku i nie tylko

Wybierz się w podróż do Wiednia poprzez zmysły, próbując naszych klasycznych przepisów na kawę. Od Mozarta do Melange - skosztuj każdego z nich.

 

Zobacz nasze kawowe przepisy