O nas

Julius Meinl dostarcza Klientom najwyższej jakości kawę i herbatę od 1862 roku. Mając za sobą 160 lat doświadczenia i innowacji, dzielimy się naszą wiedzą i wyjątkową kulturą obsługi z kawiarniami, hotelami, restauracjami i innymi firmami. Poznaj naszą historię poniżej.

Jak mogę Ci służyć?

  • Firma Julius Meinl została założona w 1862 roku
  • Służy 50.000 Klientów na całym świecie
  • W każdej sekundzie wypijamy 63 filiżanki kawy Meinl
  • Dziś mamy ponad 1000 pracowników na całym świecie
  • Nasza firma jest obecna w 70 krajach
  • Posiadamy palarnie kawy w Austrii i we Włoszech
  • Obroty w 2019 roku wyniosły: 185,7 mln euro

Poznaj naszą historię

Jedna rodzina, globalna społeczność

Julius Meinl obsługuje 5 milionów ludzi każdego dnia i ponad 2 miliardy każdego roku - dostarczając najwyższej jakości kawę i herbatę, które uprzyjemnią każdą porę dnia. Jesteśmy austriacką firmą rodzinną odnoszącą sukcesy na arenie międzynarodowej, która dostarcza wysokiej jakości kawę i herbatę, od kawy ziarnistej po napoje zimne, takie jak Ice Tea. 

Zobacz kim jesteśmy

Historia wspólnych innowacji

Julius Meinl łączy tradycję z nowoczesnością. Nasz ambitny założyciel zrewolucjonizował palenie kawy opracowanym przez siebie procesem. Od tamtej pory mamy doswiadcznie w produkcji kaw limitowanych, małych partii palonych i wybieranych i w ścisłej współpracy z rolnikami, masterroasterami i baristami.

 

Poznaj naszą historię

Zrównoważony rozwój w najwyższej jakości kawie i herbacie

Chcemy uczynić świat lepszym miejscem - małymi, ale znaczącymi krokami. Zrównoważony rozwój to dla nas coś więcej niż tylko słowa. Żyjemy, wierzymy, myślimy i jesteśmy przekonani, że to jedyna słuszna droga.

 

Przeczytaj o zrównoważonym rozwoju

Wiedeńska kultura kawiarniana

Kiedy ludzie piją kawę i rozmawiają w pięknym otoczeniu, cieszą się chwilą.  Julius Meinl to dostawca herbaty i kawy, który został ukształtowany przez wiedeńską kulturę kawiarnianą i jej zwyczaje i wyjątkową atmosferę. 

 

Odkryj kulturę kawiarnianą