Osobiste wsparcie ze strony naszego zespołu sprzedaży

Chcesz przyciągnąć więcej Klientów kawą? Może Twój zespół jest pełen pasji, ale brakuje mu pewności siebie? A może trzeba być bardziej wydajnym? Julius Meinl ma w pełni wyszkolony i przyjazny zespół gotowy do udzielenia Ci wsparcia. Niezależnie od tego, czy chcesz podnieść poziom swojej usługi, poprawić ofertę, czy zorganizować inspirujące wydarzenie, jesteśmy tutaj.

 

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży

Jesteśmy częścią Twojego zespołu

Serwis kawowy wymaga wiedzy. Przedstawiciele handlowi Julius Meinl, menedżerowie, bariści i eksperci od kawy są gruntownie przeszkoleni w zakresie międzynarodowych standardów.

Wiemy, że aby uzyskać optymalny smak, potrzebujesz nie tylko odpowiedniego stopnia palenia, ale także precyzyjnego mielenia i parzenia. Jesteśmy gotowi dzielić się z Tobą wszystkim, co wiemy. 

Przygotowanie idealnego espresso zależy od ustawień ekspresu, charakteru ziaren, jakości wody, a nawet pogody.

Jeśli chcesz, możemy przeszkolić Twój zespół, aby stali się pewnymi siebie baristami, którzy swobodnie przygotowują perfekcyjną kawę i herbatę.

Mamy również duży zespół serwisowy, w którym pomocni technicy odwiedzają Klientów na miejscu. Mogą wykonywać prace konserwacyjne i sprawdzać ustawienia Twoich maszyn.

Założyciel firmy Julius Meinl

Julius Meinl

Jak mogę ci służyć?

Czy chcesz o coś zapytać?

Porozmawiaj z naszym zespołem sprzedaży w swoim regionie.

Kontakt

Szkolenie zespołu serwisowego

Kawa to styl życia. Wymagania i oczekiwania w zakresie smaku, jakości i różnorodności są coraz wyższe. Przez ponad 155 lat, zyskaliśmy bogactwo wiedzy i doświadczenia w uprawie, paleniu i serwowania kawy.

Potrzebujesz profesjonalnie wyszkolonego personelu, aby dostarczyć kawę, której szukają Twoi Klienci. Nasz zespół sprzedaży z przyjemnością zaoferuje wszelkie szkolenia i wskazówki, których możesz potrzebować. Taka pomoc to dla nas ogromna przyjemność.

 

Kawa

Herbata

Konserwacja maszyn

Aby zagwarantować jakość, ekspesów i młynków regularnie sprawdzamy i na bieżąco wprowadzamy wszelkie niezbędne regulacje. Jeśli chcesz, możemy nawet sprawdzić jakość i twardość wody oraz doradzić w razie jakichkolwiek problemów. 

Nie tylko prawidłowa obsługa profesjonalnych ekspresów do kawy i młynków ma znaczenie, ale także codzienne czyszczenie. Nasze naprawy są przeprowadzane szybko i jeśli to możliwe, na miejscu. Skraca to czas przestojów do minimum, a maszyny zastępcze mogą być dostarczone, abyś mógł regularnie pracować. 

 

Sprawdź nasze dodatkowe usługi

Twoja idealna filiżanka

Zostań ekspertem kawy i herbaty, korzystając z naszej wiedzy i ponad 155-letniego doświadczenia. 

Możemy przeprowadzić Cię przez podróż od liścia lub ziarna do filiżanki, dając wgląd w każdy etap, od tworzenia mieszanek, przez pakowanie, po klasyczne wiedeńskie przepisy na kawę.

 

Poznaj naszą wiedzę o kawie i herbacie