Twoje wrażenia z kawy w hotelu

Żywność i napoje to jedne z najważniejszych źródeł przychodów hoteli każdej wielkości i stylu. Jako Twój partner pomożemy Ci zmaksymalizować Twoją ofertę dzięki szerokiej gamie najwyższej jakości kaw i herbat, a także obsłudze pokoju, baru i cateringowi konferencyjnemu. Dzięki naszemu wsparciu i wiedzy możesz mieć pewność, że Twoi goście będą cieszyć się najwyższej jakości usługami gastronomicznymi przez cały pobyt.


Skontaktuj się z nami

Filiżanka wyjątkowej kawy będzie podstawową częścią niezapomnianego pobytu w hotelu dla każdego gościa

Każdy hotel ma swój własny, odrębny charakter, który wymaga dostosowanego podejścia do jego własnych wymagań. Chcesz ulepszyć pobyt w pokoju hotelowym? Chcesz dopasować atmosferę kawiarni w holu do swojej marki premium?

Julius Meinl jest gotowy zaoferować pomoc poprzez różnorodne wspólne inicjatywy marketingowe, usługi i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania produktowe.

Kawa ziarnista i mielona

Starannie wybieramy nasze ziarna kawy pochodzące z najlepszych źródeł na całym świecie. W ten sposób powstaje wyjątkowa kolekcja najwyższej jakości mieszanek kawowych odpowiednich na każdą hotelową okazję kawową, gwarantującą wspaniałe doznania kawowe Twoim gościom.


Sprawdź naszą kawę

Profesjonalne kapsułki

Zaprojektowane, aby tchnąć w pobyt w Twoim hotelu esencję kultury kawiarni, nasze profesjonalne kapsułki zostały zaprojektowane tak, aby odzwierciedlać nienaganną jakość baristy, zapewniając spójny napar najwyższej jakości, który pozostawi trwałe wrażenie.


Sprawdź nasze profesjonalne kapsułki

Herbata

Wyjazdy wellness mają na celu odprężenie ciała i umysłu. Odkryj różnorodność herbat, którymi dysponujemy, poznaj przyjazne dla użytkownika narzędzia i ciesz się eleganckimi materiałami prezentacyjnymi, dzięki którym każdy łyk będzie przypominał luksusowy rytuał.


Sprawdź nasze herbaty

Filiżanki, sprzęt i nie tylko

Myśląc o komercyjnych ekspresach do kawy, pierwszą myślą, która przychodzi na myśl, jest klasyczny ekspres do kawy. Oprócz tego niezbędnego elementu wyposażenia, zaopatrujemy hotele we wszystko, czego potrzebują, od eleganckich drewnianych ekspozytorów na herbatę po najwyższej jakości ekspresy na kapsułki, filiżanki, fartuchy i wykończenia.


Sprawdź nasze filiżanki, sprzęt i nie tylko

Dyrektor zarządzający Julius Meinl Austria

Christina Meinl

Hotele stanowią dla nas ważną bazę klientów, ponieważ są w stanie zaoferować pełne spektrum okazji do wypicia kawy, niezależnie od tego, czy jest to śniadanie, spożycie kawy w pokoju czy też wyjątkowe wydarzenie. Dobra wiadomość jest taka, że oferujemy rozwiązania premium na każdą okazję.

Jak podnosimy jakość Twojej przestrzeni hotelowej

Od śniadań, przez obsługę pokoju, po lobby i konferencje – wspieramy Cię w maksymalnym wykorzystaniu tego czasu dzięki naszym najwyższej jakości rozwiązaniom w zakresie kawy i herbaty, a także naszemu pełnemu zakresowi usług.

Oferujemy doskonałą kawę i herbatę dla Twoich klientów

Podnoszące na duchu śniadanie

Sukces zaczyna się od zapewnienia gościom doskonałego rozpoczęcia dnia. W Julius Meinl rozumiemy potrzebę skutecznej obsługi wielu klientów w krótkim czasie, zachowując idealną równowagę najwyższej jakości i efektywności kosztowej. Niezależnie od tego, czy są to gorące napoje, czy samoobsługa, zapewniamy produkty, maszyny i szkolenia, aby stworzyć znaczące doświadczenia śniadaniowe.

Przyjemny hol i bar

Hotelowy hol i bar niezmiennie przyciągają różnorodnych gości, pozostawiając niezapomniane wrażenia. Te wszechstronne przestrzenie w ciągu dnia zapewniają atmosferę kawiarni, a nocą przekształcają się w elegancki bar koktajlowy. Zapoznaj się z naszą ofertą najwyższej jakości produktów do kawy i herbaty, w tym wygodnymi opcjami na wynos, aby ulepszyć swoją ofertę.

Tętniące życiem konferencje i wydarzenia

Oferta najwyższej jakości kaw i herbat pomaga utrzymać motywację i twórcze zaangażowanie uczestników wydarzeń. Niezależnie od tego, czy jest to seminarium, czy bankiet, istotne jest uwzględnienie preferencji dużych zgromadzeń przedstawicieli biznesu lub rodzin. Możemy dostarczyć Ci dowolne rozwiązanie dostosowane do wymagań gospodarzy wydarzenia i potrzeb gości.

Obsługa w pokoju

Satysfakcjonująca i wygodna kawa i herbata w pokoju jest niezbędna. Nasz zespół pomoże Ci zadbać o to, aby Twoi goście mogli bez wysiłku delektować się hotelową kawą i herbatą w swoich pokojach. Jesteśmy dostawcą kawy hotelowej oferującym pełną gamę produktów, wyglądem i stylem uzupełniającym styl Twojego hotelu oraz efektywnością kosztową wymaganą w przypadku bezpłatnej usługi.

Rewitalizująca strefa SPA & Wellness

Urlop w hotelu wellness to wspaniałe przeżycie zarówno dla ciała, jak i umysłu. Na takie okazje idealnym napojem okazuje się herbata, a my oferujemy ekskluzywny wybór, który doskonale uzupełni tę oprawę. Poznaj przyjazne dla użytkownika narzędzia do przygotowywania herbaty, kuszące materiały prezentacyjne i unikalne mieszanki, takie jak herbaty ziołowe.

Filiżanki, sprzęt i nie tylko

Chociaż klasyczny ekspres do kawy może być pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, gdy rozważamy hotelowe wyposażenie do kawy, nasza oferta wykracza daleko poza to. Zapewniamy kompleksową gamę rozwiązań, w tym eleganckie drewniane ekspozytory na herbatę, biodegradowalne kapsułki, najwyższej jakości maszyny do kapsułkowania, różnorodny wybór filiżanek, stylowe fartuchy i wszystkie wykończenia, których potrzebujesz, aby poprawić wrażenia swoich gości.


Sprawdź filiżanki, sprzęt i nie tylko

Gotowy, aby przenieść swój biznes na wyższy poziom?

Odblokuj możliwości rozwoju. Połącz się z naszym Menedżerem Sprzedaży, aby otrzymać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Skontaktuj się z nami