Filiżanka i wyjątkowy sposób serwowania kawy

Pomyśl, kiedy naprawdę delektowałeś się filiżanką kawy. To nie tylko smak napoju, ale obsługa, sposób podania, estetyka, te wszystkie elementy wpływają na nasze zmysły. Dlatego jesteśmy mistrzami w detalach, które podnoszą doznania kawowe z dobrych, do wyjątkowych.

Porozmawiaj z nami

Czy chcesz skontaktować się z działem sprzedaży w Twoim regionie?

Kontakt

Znaczenie filiżanki

Włosko-austriacki projektant Matteo Thun stworzył linię wysokiej jakości porcelany dla Julius Meinl, obejmującą opakowania, filiżanki, szklanki i wiele innych. Nasza czerwona filiżanka z linii Trend Cup to jedna z najpopularniejszych na świecie filiżanek do kawy. Idealna do serwowania ulubionego napoju Twoich Klientów. Innowacyjna konstrukcja wzmacnia kawę, rozwijając jej pełny aromat i delikatny smak. To klasyczny motyw przedstawiony we współczesnym designie.  

Zainspirowany wiedeńską kulturą kawiarnianą

W eleganckich kawiarniach Wiednia, obyczaje i atmosfera są tworzone dla Klientów. Kawa jest tradycyjnie podawana w porcelanowej filiżance, umieszczonej obok szklanki wody z łyżeczką położoną na wierzchu. Wszystko to zostaje podawane do stołu na srebrnej tacy wraz z aktualną gazetą.

Niezależnie od tego, czy serwujesz tradycyjnie czy nadajesz miejscu świeży i niepowtarzalny charakter, możemy dostarczyć filiżanki, akcesoria i logowane artykuły, których możesz potrzebować. Wszystko do serwowania napojów zimnych i gorących, porozmawiaj z naszym zespołem, aby omówić swoje potrzeby.

 

Skontaktuj się z nami

Akcesoria kawowe i artykuły logowane

Pięknie markowe akcesoria, takie jak stojaki na menu czy prezentery na herbatę oraz profesjonalna odzieżą sprawią, że Twój serwis kawowo-herbaciany zapadnie w pamięć Klientów.

Możesz pójść jeszcze dalej, aby wzmocnić wrażenia, dodając do każdej filiżanki słodki dodatek, taki jak migdały w czekoladzie, ciastka lub wafle, aby nadać wyjątkowości w chwili picia kawy.

To styl i dbałość, które doceniają Klienci, którzy uciekają przed codziennymi stresami, aby usiąść i napić się kawy lub herbaty. Porozmawiaj z naszym zespołem o opcjach, które mamy dla Twojej firmy.   

 

Skontaktuj się z nami