The Originals Limited Edition


Tato speciální káva, která se pěstuje a zpracovává v Kostarice na Haciendě Sonora, má vynikající chuť, v níž se mísí jemné tóny krémového nugátu rozpuštěného s čokoládou a šťavnatým nádechem sladké mandarinky. Limitovaná edice Costa Rica Hacienda Sonora pochází z odrůdy Catuai je zpracovaná procesem Black Honey. Zachycuje esenci sladkého pečiva s vyváženým spojením ovocných a oříškových chutí a vůní.


Spojte se s námi

LIMITOVANÁ EDICE


Káva navržená pro skutečně speciální okamžiky. Každá limitovaná edice Julius Meinl The Originals je vytvořena řemeslníky pro řemeslníky.


Káva je pražena pomalu, pečlivě a v malých dávkách. Jde vždy o 100 % Arabiku vybranou pro výjimečný chuťový profil. 

THE ORIGINALS COSTARICA HACIENDA SENORA

Káva pochází z plantáže Hacienda Sonora, která je umístěná v centrálním údolí Kostariky, na úpatí sopky Poas. Farma, která je plně poháněna obnovitelnými zdroji energie, kombinuje kávovou plantáž a tradiční 150 let starý mlýn na cukrovou třtinu. Tato velmi jedinečná kombinace přináší zajímavou sladkost v chuti. Z odrůdy Catuai a procesem zpracování black honey, dostává tato výběrová káva esenci sladkého pečiva s vyváženým spojením ovocných a ořechových chutí a vůní.


KÁVOVÝ PROFIL


Kombinace krémového nugátu, rozpuštěné čokolády a sladké mandarinky s příjemnou ovocnou dochutí a praženými mandlemi vám připomíná výtečný dezert.


NÁVOD NA PŘÍPRAVU DVOJITÉHO ESPRESSA


Pražení: světlé 2/6

Velikost sítka: 14 g

Množství kávy: 16 g

Množství vody: 35g

Teplota: 93 °C

Doba extrakce: 24–26 s


NÁVOD NA PŘÍPRAVU V60


Pražení: světlé 2/6

Množství kávy: 20 g

Množství vody: 310 ml

Teplota: 93 °C

Doba extrakce: 1 minuta 15 vteřin


Může vás také zajímat

The Originals Bio Fairtrade

Naše kávy The Originals mají hned dva certifikáty – bio a fairtrade. Inspirují se ikonickými vídeňskými lokalitami, kde se prolíná příroda a kulturní dědictví. Jsou pěstovány organicky a získávány etickým způsobem.


Zjistěte více

Nabídky šité na míru

Vycházíme vstříc potřebám každého našeho klienta. Těžíme ze 160 let zkušeností a nezanedbáváme ani ty nejmenší detaily spolupráce. Naše služby přizpůsobujeme na míru – uvidíte, že vašemu podnikání i ambicím skvěle padnou. 


Zjistěte více

Odborníci na kávu

Předpoklady pro vznik prvotřídní kávy? Tropické slunce, vulkanická půda a oblast mezi 23 stupni severní až 25 stupni jižní šířky. Poté následuje proces, ve kterém uplatňujeme naše dlouholeté zkušenosti – pečlivý sběr kávových zrn, jejich zpracovávání, pražení a balení.


Zjistěte více

Připraveni posunout váš podnik na další úroveň?

Spojte se s naším obchodním manažerem, který vám připraví nabídku na míru.

Kontaktujte nás