Koncept Vienna 1862

POŚWIĘĆ CZAS, ABY CIESZYĆ SIĘ DOSKONAŁĄ MIESZANKĄ


Julius Meinl 1862 to produkt pasji naszych uznanych kawowych ekspertów. Wyjątkowa, zbilansowana mieszanka espresso pasująca do koncepcji kawy najwyższej jakości, którą, jak wiemy, pokochają Twoi goście.

 

 

Skontaktuj się z nami   

1862 VIENNA BLEND

Orzech laskowy, karmel i słód zwieńczone nutami owocowymi i pikantnymi


Julius Meinl 1862 Vienna to staranna mieszanka 100% ziaren Arabiki. Ziarna te pochodzą z wybranych regionów i tworzą aromatyczną, mocną i pikantną kawę.


Międzynarodowy Instytut Smaku – przyznał naszej wiedeńskiej mieszance z 1862 roku nagrodę Superior Taste Award. Pochwalanie intensywnego i zachęcającego aromatu, złocistej pianki i harmonijnego smaku to najwyższe wyróżnienie, jakie Instytut może przyznać.

Ciemne palenie

Przepis na parzenie zalecany dla podwójnego espresso:


Ilość kawy: 16g


Czas ekstrakcji: 23-27 sek.


Waga napoju na filiżankę: 32g


Temperatura: 92°C

UNIKALNY KONCEPT VIENNA 1862

1. KAWA ATELIEROWA

Starannie wyselekcjonowane pod kątem najwyższej jakości, nasze atelier kawy w Wiedniu wypala w partiach po 100 sztuk co tydzień.

2. SZCZELNE PRZECHOWYWANIE

1862 Vienna jest przechowywana i wysyłana w ekskluzywnym 3-kilogramowym Aroma Fez, aby zachować optymalny smak aż do momentu podania.

3. PRECYZYJNE SZLIFOWANIE

Innowacyjne mielenie z precyzyjnie zaprojektowaną skalą mieli idealną ilość wysokiej jakości kawy. Górne tarcze mielące zachowują aromat, zapewniając najwyższą jakość smaku w każdej porcji.

4. EKSPRES NAJWYŻSZEJ KLASY

Ekstrakcyjne poziomy ciśnienia i temperatury są kluczem do zapewnienia niezmiennie doskonałego smaku. Właśnie dlatego wszyscy nasi klienci przechodzą profesjonalną kontrolę jakości sprzętu.

5. KULTOWY SERWIS

Każdy napar podawany jest w filiżance 1862 zaprojektowanej przez Matteo Thuna, która nadaje naszej kultowej mieszance kaw przyjemny wygląd.

Polecany dla naszych klientów pakiet 1862 VIENNA Concept zawiera:

  • Mieszanka kawowa 1862 Vienna
  • Fantastyczny precyzyjny młynek firmy Fiorenzato F83 z łącznością RFID
  • Najnowocześniejsza maszyna LaCimbali Attiva M100
  • Luksusowe czarno-złote kubki zaprojektowane przez Matteo Thuna i inne najwyższej jakości materiały do punktu sprzedaży
  • Automatyczny tamper

Gotowy, aby przenieść swój biznes na wyższy poziom?

Ciekawy? Masz pytania? Porozmawiaj z naszym konsultantem.

Skontaktuj się z nami!