Nasza inicjatywa Responsibly Selected Coffee

Rozkoszowanie się filiżanką kawy Julius Meinl to coś więcej niż tylko smak.

To świadomość, że kawa, którą pijesz, pochodzi od jednego z naszych odpowiedzialnie wybranych partnerów, działających na rzecz zapewnienia bardziej zrównoważonego przemysłu kawowego.

Dlatego rozpoczęliśmy naszą Inicjatywę Responsibly Selected Coffee.Kontakt  
  

Pozyskuj odpowiedzialnie, korzystaj w sposób zrównoważony

Nasza Inicjatywa Responsibly Selected Coffee to gwarancja, że kawa została świadomie pozyskana od dostawców, którzy spełniają odpowiedzialne standardy zrównoważonego rozwoju społecznego, gospodarczego i środowiskowego. Współpraca z partnerami z łańcucha dostaw w celu ustalenia identyfikowalności jest kluczem do zrównoważonego rozwoju w każdej filiżance. Aby mieć pewność, że przestrzegamy wiodących branżowych standardów zrównoważonego rozwoju, jesteśmy dumni z niezależnej weryfikacji przeprowadzonej przez Enveritas.

1.

Współpraca ze zrównoważonymi dostawcami kawy.

2.

Koncentracja na identyfikowalności naszej kawy.

3.

Zweryfikowane przez Enveritas.

4 zasady naszej kawy Responsibly Selected

Wyższe standardy. Lepsza jakość kawy.

Normy zrównoważonego rozwoju, których przestrzegamy, opierają się na uznanym w branży Kodeksie Referencyjnym Zrównoważonego Rozwoju Kawy. To globalne odniesienie zostało ustanowione przez Global Coffee Platform (GCP) w ramach zjednoczonej, wspólnej wizji przyszłości przemysłu kawowego. Opiera się na trzech filarach zrównoważonego rozwoju: społecznym, środowiskowym i ekonomicznym.

100% odpowiedzialnie wyselekcjonowanej kawy do 2025 r.

Zobowiązujemy się do osiągnięcia naszego celu, jakim jest odpowiedzialny wybór każdej filiżanki kawy Julius Meinl do 2025 roku.

Dbanie o zrównoważone jutro

Nasze wysiłki są regularnie weryfikowane przez niezależną organizację non-profit Enveritas, aby mieć pewność, że wszystko, co robimy, ma odpowiedni wpływ na społeczności zajmujące się uprawą kawy i naszą planetę.

Doświadczenie z kawą Julius Meinl

Wybór naszej inicjatywy Responsibly Selected Coffee przynosi dodatkową wartość naszym Klientom i Konsumentom, umożliwiając każdemu delektowanie się każdym łykiem kawy najwyższej jakości, wiedząc, że została ona wyprodukowana w sposób zrównoważony.

Discover our Responsibly Selected Coffee products

Vienna Line Melange

Melange to klasyczna wiedeńska kawa, którą serwuje się z mlekiem. Średnie palenie nadaje tej charakterystycznej mieszance czekoladowy smak i intensywny aromat z nutą orzecha laskowego.

Vienna Line Espresso

Hołd dla wiedeńskich deserów, średni stopień palenia nadaje temu espresso ciepłe, aksamitne nuty ciemnej czekolady i prażonych orzechów. Zbilansowana, pełna mieszanka zapewniająca doskonałe chwile przy kawie o każdej porze dnia.

Premium Collection

Nasza Premium Espresso Arabica to mieszanka starannie wyselekcjonowanych ziaren Arabiki o świeżym smaku i delikatnym słodkim posmaku.


Crema Espresso Intenso


Niepowtarzalny, zdecydowany, otulający i jednocześnie delikatny smak. Ta mieszanka o intensywnym aromacie i słodyczy w połączeniu z przyjemnie intensywnymi, trwałymi smakami, które są wzmocnione przez powolne palenie.


Vienna Espresso Delight


Mieszanka łącząca najwyższej jakości pochodzenie ziaren, zapewniająca pełną harmonię w filiżance. Vienna Espresso Delight zachwyca od razu bardzo obfitą cremą o kuszącym, orzechowym kolorze. Ta dobrze zbalansowana mieszanka ma bogate wnętrze i przyjemną łagodność z nutą cytrynowej kwasowości. Trwały, czekoladowy posmak sprawia, że jeszcze bardziej zapada w pamięć.

Czy masz więcej pytań?

Skontaktuj się z naszym zespołem.

Kontakt