The Originals Limited Edition


Uprawiana i przetwarzana na Kostaryce w Hacienda Sonora, wyjątkowa kawa oferuje unikalny smak, który łączy w sobie delikatne nuty nugatu, nuty czekolady i słodkiej mandarynki. Uzyskana z odmiany Catuai i poddawana procesowi Black Honey, limitowana edycja Costa Rica Hacienda Sonora ma esencję ciasta, oferując harmonijne połączenie smaków, charakteryzujące się orzechami laskowymi i suszonymi owocami. 


Skontaktuj się z nami

EDYCJA LIMITOWANA


Jak każdy składnik uwielbiany przez cukiernika, kawa wymaga precyzyjnej pracy: od grubości mielenia i dokładnego dozowania, jakości używanej wody po temperaturę ekstrakcji....Aby stworzyć niezapomniane kawowe doznania, światowej sławy cukiernik Antonio Bachour wymyślił wyjątkowe połączenie, które oferuje oryginalną smakową podróż, odważnie łącząc kawę Julius Meinl Kostaryki Hacienda Sonora ze swoim arcydziełem cukierniczym, Petit Gateau Le Rocher . Deser stworzony, by zadziwiać ...


THE ORIGINALS COSTA RICA HACIENDA SONORA

Plantacja Hacienda Sonora, usytuowana w Dolinie Centralnej Kostaryki, u podnóza wulkanu Poas. Zasilana jest całkowicie energia odnawialna. Posiadłosc obejmuje mikromłyn kawowy zbudowany obok tradycyjnego 150 letniego młyna do trzciny cukrowej, który jest zachowany w nienaruszonym stanie, przekłada sie to na niepowtarzalna delikatnosc słodyczy w filizance. Kawa wywodzaca sie z odmiany Catuai i poddana procesowi Black Honey, ujmuje nutami słodkich wypieków, zrównowazona fuzja owocowych i orzechowych smaków i aromatów.


Profil w filiżance


Delikatne nuty orzechów, czekolady i słodkiej mandarynki. Jej konsystencja zapewnia gładką kremowość i zaokrąglony smak, któremu towarzyszy owocowy posmak o średniej intensywności, przywołujący na myśl suszone owoce, orzechy laskowe i prażone migdały.


PRZEPIS NA PODWÓJNE ESPRESSO


Palenie: jasne 2/6

Porcja kawy: 16 g

Ilość wody: 35 g

Temperatura: 93°C

Czas ekstrakcji: 24-26 sekund


PRZEPIS PRZYGOTOWANIA NAPOJU DLA V60

Palenie: jasne 2/6

Porcja kawy: 20g

Ilość wody: 310 ml

Temperatura: 93°C

Całkowity czas ekstrakcji: 2:30 min

Rozkwit: 35g (30sek)

Czas parzenia wodą: 1:15 min

Może Cię również zainteresować:

The Originals Bio Fairtrade

Zainspirowane kultowymi miejscami w Wiedniu, gdzie spotyka się przyroda i kultura, kawy The Originals z podwójnym certyfikatem Bio Fairtrade są uprawiane organicznie, pochodzą z etycznych źródeł i są wypalane dzięki ponad 160-letniemu wiedeńskiemu kunsztowi i wiedzy.


Zobacz więcej

The Originals Generations

Nasz program Julius Meinl Generations jest stworzony dla kochających kawę profesjonalistów, którzy celebrują kunszt i gwarantują najlepszą jakość w filiżance.


Zobacz więcej

Kawowa wiedza

Kawa premium, pochodząca z regionów pomiędzy 23°N a 25°S, po zbiorach poddawana jest skrupulatnej obróbce, sortowaniu i transporcie. Przechodzi do etapów mieszania, palenia i pakowania, co wymaga wiedzy, umiejętności i ścisłej kontroli jakości.


Zobacz więcej

Gotowy, aby przenieść swój biznes na wyższy poziom?

Odblokuj możliwości rozwoju. Połącz się z naszym Menedżerem Sprzedaży, aby otrzymać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Skontaktuj się z nami